חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מדדי עובר

מדדי עובר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: פירוט “מדדי העובר ” אינו מובן לי . אשמח אם תסביר לי ולשאר הקוראות הנתקלות באותה בעיה מה פירוש CRL,BPD,HC,AC,FL,BPD/OFD,
HC/AC!!!! .
ושאלה נוספת : בסקירת מערכות שערכתי לפני 13 יום כל המדדים הצביעו על “התאמה לשבוע 15.4-15.5” למרות שלפי ו.א גיל ההריון הוא 14.6 …היום במדדי עובר שנמדדו לפני ביצוע בדיקת מי שפיר קיבלתי תוצאות הנעות בין17.0-17.4 , האם יתכן והבדיקה האחרונה אינה מספיק מדוייקת והאם זה בסדר כאשר ישנם הבדלים כאלה , הבדלים של מספר ימים ?!!!

תשובה: לדעתי, כל המידע אותו את מבקשת אודות המדדים איננו צריך להעסיק אותך כמטופלת או כאישה בהריון. החומר הזה הוא מנת חלקו של הרופא. בעקרון, אלה מדדים של חלקים שונים בגופו של העובר.
אותך מעניין הסיכום של הרופא.
באשר לדיוק בגודל העובר והתאמתו לוסת האחרון, הדיוק הזה לא יכול להיות כלכך שלם מאחר ומדובר על תאריך ביוץ משוער, שלפיו נכנסת להריון. ההבדלים הקטנים האלה הם סבירים ולא חריגים.

דר ירון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים