חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מבולבלת

מבולבלת

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום וסליחה מראש על השאלה.
אני משתמשת בקוסמטיקה טבעית בעיקר. אני חוששת שאני צריכה משהו אינטנסיבי יותר בימים אלו. הייתי אצל קוסמטיקאיות מובילות עם מיכשור חדיש ואני קצת חוששת. שוקלת להגיע אליך ליעוץ, אך לדידי אינך נותן מענה “קוסמטי” אלא ברמה של הזרקות ואולי זה קצת מוקדם לי. עד כמה שידוע לי גם אינך רופא עור. למרות שברמת הידע המושלב שלך אתה בעדיפות מבחינתי, אני עדיין מתלבטת אם יהיה נכון לגשת למכון קוסמטי או אליך. שכנע אותי 🙂

תשובה: שרון שלום
איני מתכוון לשכנע אותך בדבר. אולם עלי רק לידעך כי במרפאתי פרט להזרקות אנו משתמשים בסדרת תכשירים שלמה המבוססת על נוסחאות פרי פיתוחי, הנרקחות על ידי רוקח בכיר ומהוות תרופה של ממש. לאחר שתנסי את הקרמים שלנו-אני מבטיח, לא תחזרי לעולם לרכוש תכשירי קוסמטיקה (טבעיים או מסחריים).
בברכה
דר אודי בר
נ.ב. את מוזמנת לפגישת אבחון, אני משוכנע כי בחדר ההמתנה בבודאי תתקלי בגברת אחת או שתיים אשר ישמחו לספר לך על חוויותיהן עם הקרמים שלנו..

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים