חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

מאונן

מאונן

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: דר בירן שלום, אני מה שנקרא סקס מניאק, אני כל הזמן מחפש רק סקס אני נשוי בן 40 וחי באושר עם אישתי אבל מוכרח גם לחפש סקס כל הזמן מהצד, אני כל הזמן מרגיש לא נעים מאישתי מכיון שאני בוגד בה וגם מפלד שהיא תתפוש אותי אבל מצד שני אני כל השמן “חרמן”.
מה דעתך – האם להמשיך מכיון שאין לי כל כך שליטה על מעשי או לקחת אישו תרופת הרגעה או צמחי הרגעה מכיון שהזוגיות ןהמשפחה מאד חשובים לי, תודה

תשובה: שלום ירון ראובני,
“סקס מניאק” הוא (בסלנג) מי שסובל מסטיה מינית (פרפיליה). אתה אינך סוטה אלא סובל כנראה מהתמכרות למין. כמו בכל התמכרות גם כאן הצורך הולך ועולה כל הזמן והסיפוק המלא נעשה קשה יותר ויותר. בשנים האחרונות הובנה התופעה כהתמכרות ופותחו שיטות טיפול הכוללות גם גמילה!
עצתי לך לפנות לסדנת גמילה מתאימה.
אל תבנה על טיפול תרופתי; אמנם יש טיפול הורמונלי (אנדוקור) הניתן בעיקר לעברייני מין כרוניים כדי שיתגברו על יצרם, אולם ההצלחות מועטות ותופעות הלוואי קשות.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים