חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

לימוד שיטה טיפולית הוליסטית

לימוד שיטה טיפולית הוליסטית

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: פרופ` שטרנפלד שלום. אני רופאת שיניים העוסקת במחקר בתחום המיכשור הרפואי. התחום הטיפולי ההוליסטי מעניין אותי מאוד. הייתי שמחה לדעת על מוסדות אקדמיים בארץ העוסקים במחקר בתחום וכן על בתי ספר בארץ המתאימים לבעלי רקע רפואי המעונינים בלימוד מעמיק של הנושא. תודה מראש, אסנת.

תשובה: שלום אסנת. שמחתי לדעת שעוד רופאת שיניים מתענינת ומוכנה לעסוק גם בתחום ההוליסטי. אני יכול להציע לך לפנות לד”ר ולרי אלימי שהיא רופאת שיניים הוליסטית אשר למדה גם רפואה סינית ועוד, ובודי תוכל לתת לך עצה טובה מזו שלי. האם בתי הספר בארץ יכולים להיות מספיק טובים להכשרה בתחום המיכשור, מסופקני. טלפני לולרי. את מספר הטלפון אוכל להסיג לך באם תחליטי בחיוב.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים