חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

להראות נהדר

להראות נהדר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: באחת מתשובותיך קראתי שכתבת יש הרבה דרכים להראות צעיר ולהרגיש נהדר – במקום להזריק הורמון גדילה- למה בדיוק התכוננת? אני בת 47 – .

תשובה: גלילה שלום.
התשובה לשאלתך מורכבת.אך למען סבר את אוזנייך ואת אוזני יתר הגולשים,אספר כי הזרקת הורמון גדילה מהווה רק חלק מזערי ועדין שנוי במחלוקת ברפואת האנטיאגינג.בכנס העולמי האחרון,בו נטלתי חלק,עדיין התחבטנו בשאלה מה הן ההשפעות ארוכות הטווח של טיפול זה.עדין נשאלת השאלה האם יתרונותיו עולים על חסרונותיו.
מאידך,ישנן בהחלט מספר דרכים הכוללות שימוש מושכל במספר תוספי תזונה,נוגדי חמצון וגם וויטמינים ומינרלים מסוימים,כמו גם נגזרות הורמונליות אחרות ומספר חומצות שומן,אשר בשילוב נכון,גורמים לשיפור דרמטי במראה העור והשיער,מעלים את רמת האנרגיה והחיות,משפרים את חדות החשיבה והזכרון.כמו גם כמובן מורידים סיכוי ללקות במחלות נוניות שונות הכרוכות בתהליך ההזדקנות.רפואת האנטי אגינג כוללת גם שינויים בהרגלי תזונה אשר לעיתים חשיבותם אינה נופלת מתוספי התזונה.
ולסיום,אנו מאמינים כי גם לרפואה האסתטית החדשה חלק בלהרגיש צעיר,כי גם לדימוי העצמי שלנו חשיבות לאיך נרגיש…
זוהי על קצה המזלג,רפואת האנטי אגינג.
אם תרצי,אשמח לראותך לפגישת יעוץ.
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים