חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

לא מצליחה להיכנס להריון?

אהבתם? שתפו עם חבריכם

לא מצליחה להיכנס להריון?
ניקוי רעלים וקנדידה יכול לעזור

הצלחה לנשים שלא הצליחו להיכנס להריון ולאחר ניקוי רעלים וקנדידה. אביא מספר דוגמאות של מטופלות שלא הצליחו להיכנס להריון ולאחר מספר טיפולים של ניקוי רעלים ואיזון כללי בשיטות טבעיות לחלוטין המצב השתנה והן הצליחו להרות וללדת תינוקות בריאים.

דינה רווקה בת 43 – עובדת צבא קבע לשעבר
דינה (כל השמות בדויים) רווקה נאה ומלאת הומור בת 43, עובדת קבע משך שנים ארוכות, החליטה להיות אם חד הורית בעזרת תרומת זרע, מכיון שלא מצאה גבר שהיה מוכן להיות אבי ילדיה. את תרומת הזרע סיפקו לה דרך קופת חולים והיא עברה קרוב ל- 10 הפריות. כמובן שכל פעם שעברה הפריה נאלצה לקחת הורמונים במינון גבוה שגרם לה להשמנה. דינה היתה מוכנה לעשות הכל על מנת לזכות בילד משלה. ההפריות ברובן לא נקלטו. בפעמים שכן נקלטו ההריון הסתיים בהפלה לאחר כשלושה חודשים. דינה לא התייאשה למרות הסבל הרב והגיעה אלי לטיפול. באבחון שנעשה (ציפורניים, עיניים, לשון, תשאול ואבחון אנרגטי בשיטת איפ”ק), נמצא שדינה סובלת מזה שנים ארוכות מעצירות כרונית, קנדידה, כאבי ראש קשים, חוסר איזון הורמונלי, עודף בסיסיות, רגישות לסוכרים ופחמימות, חולשה בכבד ובטחול. ראשית התחלתי בניקוי רעלים מהגוף, וחיזוק מע` ההורמונלית ורירית הרחם בשיטת איפ”ק.

באותה פגישה קבלה גם איזון כללי ברפלקסולוגיה, הוליסטיק פאלסינג ועיסוי מסיבי באזור הקיבה והרחם. המלצתי לה להתחיל לקחת פרנטל, אסידופולוס, מינרלים של ד”ר שוסלר קולורקס לניקוי הקנדידה וגדילן מצוי לניקוי הכבד. כמו כן נתתי לההומאופתיה אלומינה מנה אחת לטיפול במעיים עצלות. בזמן ניקוי הקנדידה (משך 20 יום בעזרת כמוסות קולורקס) נמנעה מאכילת סוכרים, שמרים ותוססים. בטיפולים הנוספים (סה”כ 10 טיפולים) המשכנו בניקוי הרעלים מהגוף ורגישיויות שונות למזונות וזיהום אויר וכימיקלים.

לאחר שמערכת העיכול החלה לתפקד, הקנדידה וכאבי הראש נעלמו התמקדתי יותר בנושא ההורמונלי וחיזוק הרחם והשחלות. הכנתי לה תערובת של תמצית שמנים שהכילו תמצית שמן לבנדר, רוזמרין, יסמין ויאלנג יאלנג בשמן שקדים כשמן בסיס, לעיסוי עצמי בבית באזור הרחם והכליות. בקליניקה קיבלה גם עיסויים וגם חימום הרחם בעזרת מוקסה. המשכתי לחזק מערכות חלשות ולנקות רגישיות מהגוף. כל אותו זמן היתה גם במעקב אצל הגניקולוג שטיפל בה. לפני כל הפריה קבלה טיפול לחיזוק ואיזון, לאחר ההפריה עשינו הפסקה ולא רציתי להתערב על מנת לתת לגוף לבצע את העבודה. לאחר זמן קיבלה חיזוקים נוספים. אחרי הפריה שניה, הראשונה לא נקלטה (בזמן הטיפול אצלי), דינה הודיעה לי חגיגית שזה נקלט והיא בהריון. כיום דינה חובקת בן בריא ואין מאושרת ממנה.

נאוה מורה למתמטיקה – רווקה בת 42
המקרה של נאוה דומה במקצת למקרה הראשון. נאוה בת 42 התייאשה מלמצוא בן זוג לחיים והחליטה שהיא רוצה ילד, לפני שיהיה מאוחר מדי. היא נאלצה לקבל תרומת זרע והחלה מערכת ארוכה של הפריות שכשלו. אלי הגיעה כאשר כבר היתה על סף יאוש. והחליטה שזה יהיה הניסיון האחרון והיתה אמורה לעבור טיפול הפריה עם תרומת זרע וביצית שבוע לאחר שהגיעה אלי לטיפול. אמרתי לה שאיני יכולה להבטיח דבר, אני יכולה רק לאזן ולחזק אותה. מצבה הנפשי היה די קשה לאחר כל הכישלונות והטיפולים שהיו מלווים בבכי של יאוש ודיכאון. נאוה סבלה מהיפותירואיד וקיבלה אלטרוקסין, סבלה ממצבי רוח מלנכולים, עייפות, נימול ברגליים, זרימת דם לקויה וחוסר ברזל, צרבות, עודף חומציות וגזים.

באבחון מצאתי שיש בעיה בזקיקים וביציות. כלומר אין מספיק על מנת להיכנס להריון. המלצתי לה לדחות מעט את טיפולי ההפריה ומאחר וכבר הגיע לטיפול, אולי כדאי לנסות לגרום לשחלות להתחזק על מנת שתוכל לעשות הפריה מהביציות שלה עצמה. תחילה היא התרגשה מעצם הרעיון מאחר ולא האמינה שקיימת עדיין אפשרות כזו. לבסוף השתכנעה ובקשה מהרופא שלה לדחות מעט את ההפריה. ואכן הצלחנו לייצר ביציות לאחר כ- 3 טיפולים והוצאו מגופה 6-7 ביציות מוכנות להפריה. לא היתה מאושרת ממנה. אבל היא נאלצה להמתין להפריה מאחר ועובי רירית הרחם לא היתה מספיק עבה, היה צורך ב- 7 ס”מ עובי, על מנת לקלוט את ההפריה, לפי דברי הרופא המטפל והוא לא רצה בכישלונות נוספים..

התחלתי לטפל באיפ”ק לחיזוק רירית הרחם, יותרת הכיליה, זקיקים והגופיף הצהוב. טפלתי גם בעודף חומציות באייפ”ק והמלצה לתזונה נטולת סולאניים. פיזית טפלתי במוקסה ושמנים ממריצים לחימום ורימת דם תקינה, וטיפול מנואלי לאיזון כללי.
בהמשך קיבלה מנה הומאופתית של ספיה (דיו הדיונון) בדילול גבוה, שפעמים רבות עוזר למצבי חוסר איזון הורמונלי ועקרות ומצב נפשי של כעסים ומלנכוליה. נתתי לה המלצות לתוספי מזון כמו: פרנטל, אנטיאוקסידנטים, גינסינג סיבירי וג`ינקו לשיפור זרימת הדם והאנרגיה ופרחי באך למצבה הנפשי. מטיפול לטיפול היא התעודדה והבכי הלך ופחת. נאוה תלתה הרבה תקוות בטיפול ויום אחד התבשרנו שאכן יש מספיק ביציות והיא אינה זקוקה לתרומת ביציות וצריכים להמתין שרירית הרחם תתעבה על מנת שתוכל לעבור הפריה. (הגניקולוג שלה המליץ על מתן ויאגרה לעיבוי רירית הרחם והורמונים. לא עברו ימים רבים ונאוה עברה הפריה עם הביציות שלה וכיום היא בהריון עם תאומים. ס”הכ היו שבעה טיפולים.

אני לא יכולה להצביע בדיוק מה עזר לכל אחת, אבל השילוב של ניקוי רעלים ופטריות, איזון החומציות, השלמת ויטמינים ומינרלים, חיזוק פיזי ורגשי והורדת מתחים, בהחלט יכול לתרום לשיפור המצב ההורמונלי ולהצלחה למי שרוצה להיכנס להריון. לא צריך להתייאש. תמיד יש תקוה.

בברכה, ד”ר יפה שמעוני

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים