חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

כדאי לי להפסיק דיאנה?

כדאי לי להפסיק דיאנה?

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: השאלה לא קצרה, אבל זה ממש חשוב לי… (בת 19)
אני לוקחת דיאנה35 כבר כמעט שנה בגלל בעית פצעים בפנים שהייתה לי וזה שיפר לי מאוד את המצב (יש ממש קצת פצעים לפני מחזור) ברצוני להפסיק את הגלולה כי הבעיה חלפה ואני לא רוצה סתם לקחת תרופה… השאלות הם:
1.האם כדאי לי להפסיק בשלב זה? מבחינת הפצעים?.. והאם כשאפסיק אז עלולים לחזור כאילו לא לקחתי בכלל את הגלולה? (קומטיקאית אמרה לי שזו גלולה שדווקא כן עוזרת לבעיית פצעים לצמיתות.. אז אם כן אולי כדאי לי בכל זאת להמשיך עוד קצת ואז להפסיק?)
2.במידה ואמשיך בגלולות כמה זמן עוד מומלץ לי להמשיך בהם ואיזה סכנות יכולות להיות (סכנות אמיתיות כמו קרישי דם כי לא אכפת לי מהשמנה) והאם יש בדיקות חובה? (דם? משהו?)
תודה רבה..

תשובה: שלום לאלמונית. מניסיוני רב השנים מצאתי כי הגלולה דיאנה אכן ניתנת בין היתר גם לפצעי בגרות. האם זה פותר את הבעיה גם אם נוטלים את הגלולה לאורך זמן? אני אישית לא ראיתי שכך הפ פני הדברים. על כן אני אישית ממליץ בפני לקוחותי לחדול ומהר ככל האפשר מנטילת תרופה זן. לדלולה שאת נוטלת יש ולא מעט תופעות לוואי ובין היתר גם קרישיות יתר. את יכולה לעבור בדיקות אלה במסגרת מרפאה המטולוגית. הדרך לטפל בפצעי הבגרות שונה מאדם למישנהו. בגדול, להמנע ממזון שומני, מטוגן, סוכרים, ממתקים, וביניהם כמובן שוקולדים למיניהם. ומעבר לכך, ההמלצות האחרות ניתנות על סמך בדיקה כמו גם הטיפול הנוסף אשר יכול להיות דיקור, צמחי-מרפא, ביו-תהודה, הומאופטיה וכו`. בהצלחה בקבלת ההחלטה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים