חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

כאבי גב שמוקרנים לירכיים

כאבי גב שמוקרנים לירכיים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 55. לפני כשנתיים התחלתי לסבול מכאבים חזקים בירכיים, עברתי כל מיני בדיקות שלא גילו דבר,אך בבדיקת MRI בגב שעברתי לאחרונה, התגלתה אצלי צלקת שהתעבתה בין חוליות L3-L4 ולחצה על העצבים בחוט השדרה. נאמר לי שזה המקור לכאבים ולחולשה בהליכה שהרגשתי.
שאלתי היא מהי אותה צלקת ואיך היא נוצרת? למה לא גילו אותה ב-CT שעברתי לפני שנה? האם ניתן היה לגלות את הבעיה כבר לפני שנה? האם הבעיה שלי היא בלתי הפיכה, או ניתנת לריפוי באמצעות התערבות כירורגית או בכל אמצעי אחר? האם הכאבים (שהם כמו סכינים בירכיים) יחלפו?

תשובה: לפי תיאורך לא מדובר בצלקת אלא בהתעבות של הרצועות בעמוד השדרה הגורמת ללחץ על שק העצבים, היצרות של תעלת השדרה, ולתופעות שאת מתארת אם כי כמובן איני יכול לומר בודאות בלי לראות את ה – MRI שלך. אינייודע מה ראו ב – CT אך בדרך כלל כן ניתן לראות זאת ב – CT.
אם זה אכן המצב נראה לי כי הדרך היחידה שתתן מענה מתמשך לבעיה היא ניתוח. לצערי במצב כזה כל הטיפולים הלא ניתוחיים נותנים רק הקלה זמנית וחולפת.
בכל מקרה על מנת לראות במה בדיוק מדובר ומה האבחנה המדויקת והטיפול הנחוץ – כמובן שיש צורך לראות את הצילומים בעינים. במדה שתרצי אשמח כמובן לראותך ליעוץ מלא במרפאתי
ד”ר רנד

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים