חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

כאבים בוגינה

כאבים בוגינה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: לפני כשבוע נודע לי מבתי בת ה20 שעברה ניצול מיני ממאמנה כשהייתה בת 14,היא הדחיקה את המקרה ולא ספרה לי ולי לא היו כל סימנים שאוכל לזהות שבתי עברה טראומה כה קשה בגיל כה צעיר,היא סטודנטית באוניברסיטה ומיוזמתה היא פנתה לפסיכולוג .בתי אמרה לי שעכשו היא מרגישה הרבה יותר טוב עם עצמה ועם העובדה שאני יודעת אבל מבקשת ממני לא לספר לאבא כי ישבור לו את הלב ואני מתחבטת בתוככי ואני מרגישה שעליי לספר לבעלי מה קרה עם הילדה, מה עליי לעשות בנדון?
נוסף לכך בתי בקשה ממני שאתלווה אליה לגניקולוג מאחר וכל הזמן כשהיא נמצאת במצב אינטימי עם בחור ואפילו חדירה של אצבע היא מרגישה כאבים מאד חזקים ולפעמים הפרשה חומה,מה זה יכל להיות? ממה הכאבים האלה נגרמים? בתי מספרת לי שהיא נרפאה מטראומה שעברה והיא אפילו לא חושבת על זה,וכמו -כן היא חושבת שיותר כיף לה עם בחורות עכשו יותר מאשר עם בנים מאחר והי לה קטע עם בחורה בתחום הקמפוס בו היא גרה
דוק מה אתה מציע לי לעשות ?אני חושבת שאני חסרת אונים,אגב אנחנו עכשו בשליחות בחול נגיע לארץ לקראת אוגוסט, אבל בינתיים איך נוכל להתמודד ולעכל את הכל ביחד ואיך אפשר להמשיך ?בכבוד רב ותודה מראש

תשובה: סליחה על העיכוב בתשובתי כי לקח לי כמה ימים להבין שלמרות שבתך היא זו שנפגעה מטראומה מינית הרי שזו את – אמה – הלקוחה שלי כאן:
את אמנם חווה את חוסר האונים והצער על הפגיעה בבתך אולם יכולה להתנחם בדבריה כי התגברה על הטראומה: יכולתה לשתף אותך עכשיו מעידה על כך. תפקידך העיקרי `להיות שם בשבילה` ולעזור לה בליווי כבקשתה לגניקולוג, בשיתוף אביה / בעלך ובכל דבר שהיא תרצה לחלוק עמך.
בשובך לארץ באוגוסט אשמח לשוחח אתך בטל` 1800588999.
בברכה,
ד”ר אילן בירן, מנהל מרכז `מיניות`
www.sexuality.co.il

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים