חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ירידה בהורמוני המין והזיקנה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ירידה בהורמוני המין קשורה קשר ישיר לתהליך ההיזדקנות.
תוספות הורמונליות בגיל המעבר מעכבות באופן חד משמעי את התהליך.

אחד הדברים האופיניים למזדקנים זו ירידה משמעותית בכמות רוב ההורמונים, ובעיקר בהורמוני המין. הורמוני המין הם אלא שמחזיקים את האדם במצב גופני טוב. והוא עדיין יכול למלא את צו הטבע ולהתרבות. הסימנים הראשונים של ההזדקנות מופיעים בירידה של אותם הורמונים. הפסקה ביכולת הפוריות וניוון של אברי הרבייה דבר המלווה בשינויים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים בשני המינים.

תופעת גיל המעבר מוכרת אצל נשים, אך לא מדברים עליה אצל גברים, כאילו שאינה קיימת אצלם. למעשה תופעות גיל המעבר דומות מאוד אצל גברים ונשים, אלא שאצל גברים הן מופיעות באורח יותר הדרגתי, ואצל נשים ירידת ההורמונים יותר חדה ומהירה, ולכן יותר דרמטית. תוספת הורמונלית מבוקרת ומדודה אצל גברים ונשים מעכבת באופן חד משמעי את ההזדקנות. ולראיה: באופן כללי נשים באמצע שנות החמישים נראות כיום הרבה יותר טוב מכפי שנשים בגילן נראו לפני שלושים שנה, וחלק גדול מהסיבות לכך הן התוספות ההורמונליות. ומה הן עושות? גורמות לגוף להתנהג ולתפקד כמו גוף של אדם צעיר, שעדיין יכול להתרבות.

טיפ השבוע:
נסו להמעיט בצריכת סוכר תעשייתי. אם אתם חייבים משהו מתוק העדיפו פירות מתוקים על פני מוצרים מסוכר מזוקק.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים