חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ייעוץ מיני

ייעוץ מיני

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום, אני בת 38, וילדתי לפני 3שנים מאז אינני מעוניינת לקיים יחסי מין עם בעלי ויש ירידה דרסטית בחשק המיני שלי. ברצוני לציין כי היחסים בנינו טובים וכי אני חושבת כי הוא גבר מושך. שאלתי היא האם נראה לך כי זה קשור לגיל או לבעייה הורמונלית והאם ייעוץ פסיכוסקסואלי ממומן ע”י קופות החולים באופן כלשהוא.

תודה

תשובה: לידה והנקה גורמות לעתים קרובות לירידה בתשוקה המינית. כאשר התשוקה המינית אינה מתאוששת (3 שנים דינן כחוסר התאוששות!) אזי האשה מאובחנת כסובלת מהפרעת תשוקה מינית. תוכלי לקרוא על כך בפירוט בספר “לנשים בלבד” של האחיות ברמן (בהוצאת מטר).
הגורמים להפרעת תשוקה מינית יכולים להיות גופניים, נפשיים ו/או זוגיים. טיפול נכון מותנה באבחון כל הגורמים הנ”ל ולכן עצתי לך לפנות לאבחון במרכז משולב לבריאות מינית.
כדאי שתבררי בקופ”ח שלך בעניין מרפאה משולבת לבריאות מינית לנשים ובעניין טיפול פסיכוסקסואלי.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים