חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

טיפול הורמונלי, ממקור טבעי, לנשים בתקופת טרום גיל המעבר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

לראשונה בישראל: טיפול הורמונלי, ממקור טבעי, לנשים בתקופת טרום גיל המעבר

דר` איתן פאר, מנהל מרפאת גיל המעבר בבית החולים רמב”ם, ומזכיר האגודה הישראלית לגיל המעבר בנשים וגברים: “תוספת חיונית לארון התרופות הגינקולוגי”

שיבושים ניכרים במחזור החודשי, המשפיעים על סדירותו, תדירותו ועל משך ועצמת הדימומים, הם הסימנים הראשונים עבור רוב הנשים לתחילת גיל המעבר. בשלב זה של חייהן, נדונות נשים רבות לשגרה הכוללת תופעות קדם ווסתיות במשך רובו של החודש. בין התופעות: גודש, רגישות וכאב בשדיים, נפיחות, בצקות ורגזנות יתר. תקופה זו, המוגדרת בעגה הרפואית כ”פרה-מנופאוזה” עשויה להימשך גם מספר שנים.

פתרון ייחודי במינון נמוך במיוחד לנשים בתקופת הפרה-מנופאוזה הוא התכשיר Novofem, המושק עתה בישראל. התכשיר, המופק ממקור צמחי, פועל להסדרת המחזור, ומשיב לנשים את האיזון ההורמונלי שהשתבש. בנוסף, מקל Novofem על תסמיני גיל המעבר ומסייע גם במניעת אוסטאופורוזיס.

במחקר שבוצע בגרמניה בקרב 4010 נשים שטופלו ב-Novofem נמצא כי:
* אצל 91.1% מהנשים המחזור הפך סדיר.
* 95% מהנשים דיווחו על היעלמות או הקלה משמעותית בתחושות גלי חום ובהזעות לילה.
* 89% מהנשים דיווחו על היעלמות או הקלה משמעותית בהפרעות שינה ועצבנות.

מקור צמחי
Novofem מורכב מאסטרוגן ופרוגסטרון המופקים ממקור טבעי – צמח מקסיקני מקבוצת
ה-Dioscorea. האסטרוגן הוא מסוג 17β-estradiol אסטרוגן טבעי טהור (E2), הדומה לזה שבגוף האישה. הפרוגסטרון הוא מסוג NETA המוכר והבטוח. יעילותם של שני מרכיבים אלה כבר הוכחה בתכשירים אחרים שפיתחה ומשווקת חברת נובו נורדיסק.

דר` איתן פאר, מנהל מרפאת גיל המעבר בבית החולים רמב”ם, ומזכיר האגודה הישראלית לגיל המעבר בנשים וגברים: “תקופת הפרה-מנופאוזה עשויה להימשך שנים ולגרום למצוקה גדולה לנשים. התכשירים המשמשים אותנו כיום אינם במינון נמוך, המומלץ על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) לטיפול בנשים בגיל המעבר. עם השקת Novofem הצטרף תכשיר חיוני זה לארון התרופות הגיניקולוגי”.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים