חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

טהר את גופך מרעלים- ניקוי מערכת האינסטלציה בגופך

אהבתם? שתפו עם חבריכם


כמעט כל אחד יכול להפיק תועלת מטיהור/ניקוי  הגוף מרעלים. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר בריאים בסביבה הרסנית. אף אחד מאיתנו אינו חסין מפני רעלים סביבתיים. ככל שאנו יותר רעילים, כך אנו מזדקנים יותר מהר. הטיהור, ניקוי הרעלים ישפר את האנרגיה שלך, את הבריאות ואת החיוניות והוא מונע הזדקנות. השגת כל אלו היא כל עניינו של טיהור וניקוי הגוף מרעלים.


 


איך תדעו שגופכם מכיל רעלים ?


 


האם את סובלת מעודף משקל או עייפות מתמדת? האם את סובלת מכאבי ראש, מכאובים שונים, הצטננויות ושפעת תדירות, עצירות ובעיות עיקול, לחץ דם גבוה, תסמונת קדם וסתית, אלרגיות או רגישויות? האם את שותה יותר מדי אלכוהול לעיתים קרובות, שותה משקאות עם קפאין, מעשנת, צורכת תרופות ללא מרשם או סמים קלים, או אוכלת מזון מהיר, מטוגן או מזוקק?


 


מהו טיהור?


 


הגוף שלנו מבצע טיהור/ניקוי טבעי בכל יום. טיהור הוא תהליך גופני נורמלי של חיסול או ניטרול הרעלים דרך הקולון (המעי הגס), הכבד, הכליות, הריאות, הלימפה והעור. למעשה, טיהור פנימי הוא אחד הפונקציות האוטומטיות הבסיסיות ביותר של הגוף שלנו.


הגוף שלנו מנסה להגן עלינו מפני חומרים מסוכנים על ידי הרחקתם, ועטיפתם בריר או שומן כדי שהם לא יגרמו לחוסר איזון או לתגובה חיסונית. (הגוף שלך מאחסן גופים זרים בשכבות השומן – סיבה משמעותית לשמירה על דיאטה ורמת שומנים נמוכה. ישנם אנשים הסוחבים עד כ-7 קילוגרמים של ריר המאחסן את הפסולת!)


 


למה לטהר?


 


היום, אנו חשופים לכימיקלים סינטטים, שלעיתים רבות גם רעילים, בסדר גודל חסר תקדים. כימיקלים תעשיתיים ומזהמים הזורמים במים, חומרי הדברה, תוספי מזון, מתכות כבדות, משקעים של תרופות, והורמונים סביבתיים לכודים בתוך גוף האדם בריכוזים גבוהים יותר מכל תקופה אחרת בהיסטוריה. אוכל מאוד מעובד, דיאטה מאוד לא מאוזנת, או פשוט יותר מדי אוכל מכבידים יתר על המידה על מערכות הטיהור. חוסר התעמלות גורם גם הוא לרעילות. מחזור הניקוי הטבעי של הגוף, על ידי חמצן וחומרים מזינים חיוניים, תלוי בהתעמלות. מערכת ללא תנועה מעודדת הצטברות רעלים. למותר לציין כי לחץ נפשי ממושך ורגשות שליליים יכולים ליצור רעלים פנימיים אשר רעילים לכשעצמם. השפעת הרעלים היא על כל מערכת בגוף, מהרס רקמות ועד היחלשות החושים.


 


שיטות לטיהור


ראשית, אנו מאמינים כי אחת הדרכים החשובות ביותר לטיהור עדין היא על ידי דאגה לכך שאת מקבלת את כל התוספות התזונתיות החיוניות, הממריצות את תהליכי הטיהור הכימיקליים של גופך, בזמן שאחרות עוזרות לתמוך בגוף במהלך התהליך.


 


 


שינויים תזונתיים:


טיהור עדין יכול לבוא לידי ביטוי בתכנית מתמשכת לשיפור סגנון חיים, כגון שינוי בהרגלי אכילה, ע”י התרחקות ממאכלים מוכנים ומזון מהיר, העשירים בסוכר ושומן, לטובת פירות וירקות טריים ודגנים מלאים מועילים. כמובן שלכל אדם יש אוכל המתאים לו באופן אישי. לא כל אחד מגיב באותה צורה לכל מאכל. הדבר נקבע ע”י סוג הגוף, האנרגיה העונתית, הרמוניה ברמת החומציות והרמה האישית של חולשות ועוצמות. ניתן אפילו לקבל אבחון באמצעות שיטת הביוקונטרול, שמספקת, ברמה סבירה, תפריט המתאים לאדם האינדבידואלי.


 


יחד עם שיפורים בהרגלי האכילה ותוספות תזונתיות, עליך לשקול הוספת תכנית התעמלות. במהלך ההתעמלות, מערכת הלימפה נשטפת והתאים מוצפים בחמצן, המעניק בריאות. הליכה, אירובי, ספורט, התמתחות והתעמלות קלה יכולים לסייע לטיהור. הם גם יכולים לתרום לבריאות הנפשית שלך. כמובן, יש להתחיל לאט לאט ולהתקדם בקצב המתאים לך.


 


טיהור המעי הגס באמצעות קולון הידרותרפיה: יש להסיר את כל הגודש והרעלים, ויש לפתוח בניקוי המעי. אחת מבעיות המעיים הנפוצות ביותר שאנשים חווים היום היא עצירות. מערכת מעוצרת היא כזו שבה זמן מעבר הפסולת הינו איטי. ככל ש”זמן המעבר” ארוך יותר, הפסולת יושבת במעיים זמן ממושך יותר, מה שמאפשר לה להירקב, לתסוס, ואף להיספג חזרה לתוך הגוף. ככל שגופך חשוף יותר לאוכל שנירקב במעיים, כך גדל הסיכון להתפתחות מחלות. אפילו עם עשיית צרכים פעם אחת ביום, עדיין יהיה לך פסולת משלוש ארוחות לפחות שנרקבת בקולון בכל עת.


מחלות בדרך כלל מתחילות במעי רעיל. אלה אשר עושים צרכיהם בתדירות פחותה, מכילים בגופם קרקע פוריה למחלות רציניות. עשיית צרכים בתדירות או איכות נמוכה לתקופת זמן ממושכת יכולה להיות מאוד מסוכנת לבריאותך. תכנית הולמת לניקוי הקולון מסירה את רבדי הריר מהקולון. אפילו שכבה דקה של רבדי ריר מחלישה את הגוף. ניקוי קולון הולם ותכנית טיהור מכינה את הגוף שלך לבריאות מירבית ע”י הסרת רבדי הריר.


 


לדיקור סיני יש את היכולת הנפלאה לבסס מחדש הרמוניה ע”י שימוש ישיר בצ’י (אנרגיה) של הגוף, וכך הוא מקדם החלמה ומשקם בריאות. הדיקור מעודד את האנרגיה הטבעית של הגוף שלך לפעול יותר ביעילות, כך שהוא מספק יותר בריאות ורווחה בשיטה טבעית לחלוטין.


המעי הגס הינו מערכת הביוב של הגוף, מומלץ לדאוג לנקיונו בדיוק כמו שמנקים את מערכת האינסטלציה בבית או באוטו.


 


טיפול ע”י מכשיר הביקום – רפואת תדרים


סוג רפואה חדש זה הוא חלק מתחום מתפתח של מה שנקרא רפואה ביו-אנרגטית, מדע שהוא בחלקו ישן ובחלקו חדש. הרפואה הביו-אנרגטית רואה בגוף ובנשמה כמערכת מורכבת של אנרגיית חיים. בעזרת רפואה ביו-אנרגטית ניתן לאבחן מחלות שונות בהתבסס על הידע בתדירויות האנרגיה השונות שמקורן בגוף, הניתנות למדידה.


 


 


בריאות טובה נובעת מהרמוניה בין הגוף לנפש. בעזרת מיפוי עורי-חשמלי, האפשרויות הן אין סופיות. המידע המתקבל בדרך זו יכול להצביע על מצבם של איברים שונים בגוף. כשמגיעים לטיפול, המטפלת לוקחת מהקלינט משהו מגופו, שיער, רוק, חלק מציפורן. המטפלת מכניסה את מה שנלקח מהקליינט לתוך מכשיר הביקום, והמכשיר קולט את זרימת האדם ותדירו באותו רגע. כך המכשיר מגלה את החולשות בגוף, משנה את התדרים הלא מאוזנים ומשדר אותם בחזרה לגוף דרך אלקטרודות המונחות על מקומות מסויימים על גוף המטופל.


טיפול הביקום לא מנקה ומטהר את הגוף מרעלים בלבד, במקביל הוא מחזק ושומר על האברים הפנימיים ( כבד,כליות, מערכת הלימפה, מערכת העצבים…) בזמן תהליך הניקויי.


 


 


עיסוי מאוד תורם לטיפול ברעילות. השימוש בעיסוי לשם טיהור נעשה כבר בימי המצאתו של העיסוי השבדי. “ריפוי בתנועה” נחשב כתורם לבריאות כללית וכלל התעמלות כחלק מהטיפול. השיטה גרסה כי ניתן להפיק תועלת רבה ממחזוריות טובה, חמצן טוב, ניקוז הקולון, הקטנת הבצקת והמרצת איברים כגון הכבד והכליות.


 


תפקיד הסאונה בטיהור


הזיעה היא דרך חשובה ביותר להיפטר מרעלים. כולנו היום חשופים לכימיקלים רעילים ומתכות כבדות. למרות שזהו איבר טיהור מרכזי, העור הוא מאוד לא פעיל. שימוש חוזר של הסאונה יכול לעזור, לאט לאט, להחייאת תהליך הטיהור דרך העור.


 


בקיצור, ההחלטה לעשות טיהור/ ניקוי רעלים, ולהתמיד בזה, יכולה להיות אחת ההחלטות החשובות ביותר שאי פעם תקבלי. זה מתחיל בנו. אנו יכולים לנקוט בצעדים חיוביים לשמירה על תקינות מערכות הגוף כדי שרעלים יסולקו במהירות. הטיהור הוא מצב מנטלי, מפני שהתהליך חייב להתחיל בראש ובלב. ברגע שהראש מתחיל, הוא יוביל את הגוף, והגוף יעזור לנשמה. כאן בBטבע, מישל נוקטת בגישה הוליסטית, ומטפלת בכל אדם כאינדבדואל יחיד במינו. אנו משקיעים את הזמן הדרוש לצורך מציאת שורש הבעיה אצל כל אדם. מישל מתמקדת ביצירת בריאות ורמת חיים יותר טובה. באוירה רגועה וחברותית, אנו מחויבים למתן טיפול בריאותי, טבעי ואיכותי. המטרה כאן בBטבע היא לסייע, להדריך ולעודד את הגוף במאמציו הטבעיים לשמר את הגוף או לחזור למצב של איזון, הרמוניה ובריאות.     


 


מישל שוחטוביץ- Bטבע קליניק


אחוזה 124 רעננה


09 740 6252


www.b-teva.co.il

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים