חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חרדות פאניקה

חרדות פאניקה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום אני בת 22 סובלת מזה 3 שנים מחרדת פאניקה , ניתן לציין שזה קרא לי לאחר החזרה שלי מהפנימייה שבא שהיתי 6 שנים. ונשלחתי לפנימיה בגלל מכות מצד האם.אני מטופלת אם רמרון וטיפול פסיכולוגי שעכשיו התחלתי ועוד לו עוזר לי מספיק. ניתן לציין שהיו לי שתי מחשבות טורדניות על האיידס ועל פחד להיות לסבית. האיידס עבר לי והלסביות מכיוון שהיתה לי חברה טובה בפנימיה שהייתה לסבית והיא נסתה להפיל אותי לזה למרות שלא עשיתי כלום אז שחזרתי הבייתה לאחר שש שנים מהפנימיה גם המחשבה הזאת תקפה אותי ולפעמים יש סיטואציות שהיא מופיעה לי או שהיא נעלמת , למשל בזמן הצבא היא נעלמה שיצאתי עם גברים ונמשכתי לבוס שלי זאת אומרת שיש לי עבר עם גברים ואפילו חבר נוכחי
שאלתי היא איך אדע אם אני לסבית? אני מפנטזת על גבר עם אישה במחשבות שלי מה זה אומר? אשמח לשמוע על שיטת טיפול שאתה מציע לי שתוכל לעזור לי אם אתה מכיר ורוצה להציע לי כי יש רופאים שלא רוצים לתת מידע עליהם.
תודה וסליחה על אורך השאלה.

תשובה: הי שובל או גל,
ראשית , יופי של שמות גם מתחרזים וגם מלאי יופי, משמעות וחיות.
ישנן סיבות רבות למחשבותיך ולחששותיך, מתאורך איני רואה כל הצדקה לדאגה והמלצתי העכשווית היא כי נשוחח על כך בטלפון
097441604
051713896
על מנת להבהיר יותר ועזור לך.

ברגש חם,

ד”ר יגאל גליקסמן

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים