חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חרדות וביופידבק

חרדות וביופידבק

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ד”ר גליקסמן הנכבד
בתקופה הקשה בה אנו נמצאים יש לי התקפי חרדה כמעט בכל יום, איני יכולה יותר לשמוע חדשות, אני מקבלת טיפול תרופתי שגורם לי לתופעות לוואי קשות.
האם ניתן לעזור לי בשיטת הביופידבק?
בתודה
מירי

תשובה: מירי שלום רב לך,
את צודקת בהחלט המצב בו אנו נמצאים כיום אכן מהווה את אחד הגורמים המוכרים בתחום רפואת הנפש כמגרה התקפי חרדה ולעיתים פניקה. נכון הוא הדבר כי בתחום הפרמקולוגיה הפסיכיאטרית קיימות תרופות עם הצלחה מאד משמעותית בדכוי חרדות.
אולם במקרים רבים נמצא כי ישנם אנשים שתגובותיהם לתרופות אלו קשות ולכן לא ניתן לתת להם אותן. מצד שני יש לזכור כי חרדה היא בכל זאת קשורה להליך מחשבתי הגורם לשינוי התנהגותי – התרופה אינה מלמדת את האדם כיצד להתמודד עם חרדותיו כמו כן יוצרת תלות ופסיביות שאינן בריאות בכל מקרה.

שיטת הביופידבק הוכחה כמתאימה ביותר לצורך התמודדות עם מצבי חרדה וזאת משום שאינה חודרנית, ללא תופעות לוואי , ללא תלות, ויש בה אספקט למידה חוויתי ביותר
וכל זאת תוך זמן קצר.
אשמח לשוחח עימך ביתר הרחבה על כך

טלפונים
097441604
051713896

בברכה חמה

ד”ר יגאל גליקסמן

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים