חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חרדה אצל ילד בן8.5

חרדה אצל ילד בן8.5

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב! בני בן 8.5 .בחודשיים האחרונים סובל מחרדה בתוך הבית כלומר מפחד ללכת לשרותים לבד, מפחד מהרעש של הורדת המים, אם תריך ללכת להתקלח מבקש מאחותו בת ה-5 להצטרף..בחוץ הוא שונה לגמרי-אחראי, עצמאי,הולך וחוזר לבד וכו..אין בבית משהו שונה וחדש מלבד העובדה שמידי פעם יש כעסים ומתחים כמו בין כל בני זוג. יש לציין שגיסתי שהוא קשור אליה התגרשה לפני שנה וזה די השפיע עליו. דיברנו איתו על כך אבל הוא לא רוצה לשתף איתי פעולה…מה עןשים? תודה!

תשובה: שלום רב לך ענת,
התאור אותו את מתארת מתאים לתגובה של ילד לחוויה טראומטית כל שהיא. העובדה כי בחוץ הוא בסדר רק מחזקת את האפשרות כי אכן הוא חווה חוויה כזו . יתכן והגרושין של דודתו אליה היה קשור השפיעה עליו אף היא.חשיפה לקרע משפחתי אצל אדם קרוב יכולה ליצור אצל הילד חרדת נטישה לכן חשוב ביותר לחזק את בטחונו האישי, להאציל לו סמכויות של ביצוע תפקידים ומשימות בבית להקדיש לו יותר זמן איכות וליצור תקשורת אמפטית ולא ביקורתית .
אשמח לשוחח על הנושא המידת הצורך
בטלפון 051713896

תודה על פנייתך

בברכה חמה
ד”ר יגאל גליקסמן

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים