חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חלב דל שומן

חלב דל שומן

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: האם נכון שבחלב יש ויטמין A וכן ויטמין D אשר נקלטים בגוף רק בנוכחות של שומן כמו 3% הסידן בחלב דורש נוכחות של ויטמין D לכן מוצרי חלב ברמה 1% הסידו לא נספג כולל הויטמין A D ויוצה ממערכת העיכול
שאלה לגבי דיאטה

תשובה: הי אורי
אם בחלב יש ויטמין A ו-D הוא חייב להכיל כמות מסויימת של שומן מפני שויטמינים אלו מסיסים בשמן (נמצאים רק במזונות שומניים). מצד שני יש חלב 0% שומן שגם מכיל ויטמין A ו-D. ויטמינים אלו הוספו בצורה סינטטית. ויטמינים אלו שהוספו בצורה סינטטית הם שונים מהטבעיים הם לא מסיסי שמן אלא מסיסי מים כלומר יספגו גם ללא נוכחות שומן אבל לא ישארו בגוף ולא יאגרו בגוף כמו מסיסי שמן.
בקשר לסידן בלי שום קשר לויטמין D הסידן שבחלב לא זמין לספיגה מהמון סיבות בין היתר בגלל כמות גבוהה של זרחן בחלב והיותו מפוסטר.
בברכה רונית

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים