חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חיסונים

חיסונים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב, כאמא שמאמינה בגישה אלטרנטיבית, אשמח אם במדורכם תתייחסו לשאלת מליון הדולר: כן או לא לחסן תינוקות.והאם קיימים חיסונים טבעיים והומאופתיים. תודה

תשובה: כרמית שלום!
לפני הכל אבהיר לך באופן חד משמעי, שאין חיסונים הומיאופתיים. למעשה הרעיון של החיסון, כשלעצמו נוגד את רעיון ההומיאופתיה. יחד עם זאת יש הומיאופתיה תרופות שמייחסים להם יכולת למזער את נזקי החיסון. התרופה הראשית לכך היא Thuja אותה נותנים בדלול גבוה.
חיסונים טבעיים אחרים אין. הדרך הטבעית היתה,מאז ומתמיד, להגביר את העמידות והבריאות הכללית והיא היתה צריכה להיות המענה לכל מחלה.
עכשו לשאלתך מה בדבר חיסונים. למרפא אלטרנטיבי לא יהיה נכון, להציג את היעוץ שלו בנושא זה כיעוץ מקצועי, אלא עדיף להציג זאת כחוות דעת אישית ופרטית. במסגרת היעוץ הוא רשאי להציג עובדות אותן שמע וקרא במסגרת עבודתו. וכן לשטוח את ההגיון הפרטי שלו בפני המתייעץ איתו.
מה שאני יכול לעשות פה זה, מקסימום להציג לך את ההגיון שלי. ובכן יש בחיסונים שגיאה יסודית אחת, והיא שהם ניתנים יחד בקבוצות. בטבע יש מחלות שאינן מופיעות לעולם יחד, לכן הגוף לא אמור להתגונן ולפתח נוגדנים כנגד שתי מחלות שכאלה.השילוב מביא למצב לא טבעי, ולכן בלתי ידוע מבחינת התוצאות לטווח רחוק.
למשל חצבת ואדמת לא יופיעו לעולם בו-זמנית. מחלה אחת חוסמת את החדירה של האחרת. אם נכריח את הגוף להגיב לשתיהן יחד. נראה לי שזה חייב להיות שגיאה, למרות שאין לכך הוכחה מדעת רשמית, ואיש לא חקר זאת.
יש חיסון טטנוס, שאולי לא הגיוני לתת אותו דווקא בגיל צעיר כשהילד מוגן ביותר ונמצא כל הזמן תחת השגחה. במקרה של פציעה חמורה יותר וחשש לזיהום , אפשר לתת זריקה לשם בטחון כפי שעושים זאת לאדם מבוגר.
לגבי הפוליו, שהוא שיתוק הילדים נראה שאין מה לומר. הסטטיסטיקה הוכיחה שמאז הופעת החיסון עקומת המחלה ירדה בצורה ברורה. לא נראה שכדאי לקחת סיכון. מה שאפשר לרפא זה את המחלה, או יותר נכון היא מתרפאת באופן טבעי, אבל לא השאריות שהן השיתוק.
ההחלטה היא בסופו של דבר של ההורה. פה הצגתי מעט מהחשיבה שיכולה להעשות ביחד עם המטפל.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים