חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חיסונים

חיסונים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב! יש לי שתי שאלות
1.בית בת חודש וחצי ובקרוב היא אמורה לקבל חיסונים. היא קיבלה את החיסון של צהבת אך את החיסונים האחרים כמו המחומשת אנחנו לא מעוניינים לבצע בשלב כזה מוקדם של חייה. רציתי לדית איפה אוכל לקרוא חומר על נושא החיסונים, האם כדאי להמתין ולא ולחסן כרגע?
2. המליצו לי בטיפת חלב לתת לביתי ויטמינים A+D, לאחר בירור וקריאה על הנושא – אין צורך לתת ויטמינים אלו במידה שטופת שמש כמו שלנו, כי התינוקות חשופים לשמש. הרופא שלנו נתן לה טיפות פוליויט. האם יש צורך לתת לה את הטיפות הללו? מה דעתך על ויטמינים A+D? חשוב לי לציין שאני מניקה ונועה הקטנה עולה במשקל ואין לה בעיות בריאותיוית כלשהם.
בברכה ותודה מראש
רינת ארביב קורצמן

תשובה: שלום רינת
לא ממליץ להמתין עם החיסונים במיוחד לאור הפרסומים האחרונים על עליה בשכיחות השעלת . על חיסונים תוכלי לקבל אינפורמציה באתרי האינטרנט השונים ( חפשי המשך למעלה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים