חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חיסונים

חיסונים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: התינוקת שלנו אמורה לקבל חיסון מחומש. מה דעתכם על כך.

תשובה: שלום אלינור!
הנושא מתחלק לשני חלקים. האחד זה החיסונים האם כדאי ורצוי לקחת לאור אחוזי הצלחה וכדומה. לזה אני לא רוצה להכנס פה, כי יש הגיון לכאן ולכאן. החלק השני הוא צירוף של חיסונים רבים לתוך זריקה אחת על מנת לחסוך בזמן ובעלויות. זו חייבת להיות שגיאה גסה מאד. ואין צורך לעשות ניסויים יקרים ומורכבים לשם כך. מספיק לחשוב בהגיון פשוט.
יש מחלות שאינן מופיעות לעולם יחד בטבע. כלומר שכאשר יש מחלה אחת היא מהווה הגנה ומחסום מפני מחלה אחרת. למשל חולה אדמת לא יחלה יחד עם זאת בחצבת. חולה חצבת לא יחלה בו זמנית באבאבועות רוח. כלומר הגוף לא אמור לפי הטבע להכיר מצב שבו יש נוכחות של המחלות האלה בו זמנית. כאשר נותנים את החיסונים בקבוצות, הגוף צריך ליצור בבת אחת נוגדנים לחמש מחלות קשות במקביל, וזאת כשהוא נמצא במצב, שהוא לא אמור להכיר, כי זה לא קיים בטבע. אילוץ לא טבעי שכזה חייב להביא לתוצאות רעות, שלא יקושרו עם החיסונים, בגלל שהן יכולות להופיע שנים אחרי החיסון.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים