חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חיסון

חיסון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום
בהמשך לשאלה בנושא החיסון אתמול בלילה הרופאה שלחה אותנו למיון עקב כבי ממושך, כאבי בטן ושילשול ירוק של ביתי. בבי”ח אמרו כי אין מה לעשות, האם התופעות עלולות להיות של בזרל (היא מקבלת ברזל של ביוקר), או מהחיסון?
תודה

תשובה: מיה שלום!
תמיד יש לציין את גיל הילד או הילדה. בכל אופן אם את חושדת שהתופעה יכולה להגראם על ידי הברזל, אז כדאי להפסיק אותו לזמן מה. ואח”כ לשקול אם הוא או היא צריך באמת ברזל או שנותנים זאת בגלל שחושבים שזה במקום לכל אחד. אינך אומרת איזה חיסון וכו` בכל אופן במקרים כאלה מטפלים קודם כל כמו בשלשול ודלקת מעי רגילה. ופה חשוב לדעת מה גיל הילד על מנת שאפשר יהיה להתאים את התזונה. זה יכול להגרם מכל מיני סיבות, כמו למשל וירוס רגיל. כדאי לבלוע אבקת חרובים כפית על כוס מים. האבקה הזו סופחת אליה כל מיני חומרים התוססים במעי, וכך מרגיעה את המעי. עד שהמצב משתפר יש לשתות מי גזר. זהו מעין מרק צח של גזר שבשל הרבה זמן, חצי שעה לפחות.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים