חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

חוסר הכרה

חוסר הכרה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום,
האם לרפואה הסינית עשוי להיות פיתרון למצב בו גבר כבן 78 נמצא מספר ימים במצב של חוסר הכרה וחוסר תגובות בעקבות ניתוח מעקפים שהסתבך ?
תודה.

תשובה: שלום , סיבוך של חוסר הכרה שלאחר ניתוח מעקפים מחשיד לארוע מוחי אותו עבר האיש. האזור החשוד של הנזק ממוקם באזור גזע המוח אך יתכן ומידת הנזק גדולה אף יותר. לאחר ימים כה רבים של חוסר הכרה נראה שהסיכוי קטן אך בכל זאת זה לא מוחלט. הנסיון המצטבר של הרפואה הסינית ואף שלי, מראה שניתן להעיר אנשים בלי הכרה בעזרת דיקור. זוהי משימה לא קלה ובהחלט שלא פשוטה גם למטפל. ברם, שווה לשקול זאת ובמיוחד אם הנזק במיקום סביר ובמידות לא גדולות מדי. חייבים פה יעוץ של נוירולוג. כמו כן חייבים לקבל אישור של מנהל המחלקה כדי לבצע טיפול שכזה במסגרת אישפוז. ישנן בעיות מדיקו-לגליות כה רבות בטיפול חולה מאושפז שזה לבדו נושא גדול לשיחה. שיהיה בריא החולה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים