חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

זקפה לא מלאה

זקפה לא מלאה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ד”ר בירן שלום, אני בת 26, מהתשובות הקודמות הבנתי שבמקרה והבעייה לא פסיכולוגית, מדובר על בדיקות NPT ובדיקת דלף ורידי. איפה נערכת בדיקת NPT ומה אפשר ללמוד ממנה?אני אשמח אם אתה תוכל להפנות אותי לאתרים אחרים או ספר בנושא. תשובה חיובית לדלף ורידי מחייבת ניתוח? מה הם הםסיכויי הצלחה ותופעות לא רצויות?

תשובה: זוהי בדיקה של זקפות לילה שמחייבת שינה (רצוי של 3 לילות) עם מכשיר הכרוך על הפין. עליכם לפנות לקופ”ח שלכם לקבלת המכשיר ושם גם להחזירו לפענוח הרישומים. העדר זקפות לילה מעיד על בעיית זקפה שמקורה גופני.
האפשרות של בעייה בכלי הדם, כולל דלף ורידי, נבדקת בעזרת מכשירי דופלר ואולטרה סאונד. הבדיקה מבוצעת במרפאה נוירואורולוגית ושם תוכלו לקבל מענה על שאלותיך בקשר למצב ולפרוגנוזה.
בהצלחה!

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים