חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

התעמלות עיניים

התעמלות עיניים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני יושבת שעות רבות מול המחשב ומרגישה איך הראיה שלי מתקלקלת. האם התעמלות של העיניים עשוייה לשפר את המצב והיכן ניתן למצא תרגילים מתאימים.

תשובה: דליה היקרה,

החשיפה למסכי המחשב ברמה העקרונית אינה פוגעת בראיה. כולנו שמענו ושומעים כרופאי עיניים בחיי היום יום את התלונה שהמחשב פוגע בראייתנו. האמת היא שהמחשב גרם לך להבין שיש ליקוי כל שהוא במערכת הראיה שלך הדבר נקרא COMPUTER VISION SYNDROME ICVS .
ההבדל המהותי בין קריאה על מסך המחשב לקריאת ספר הוא פשוט: כאשר אנו עובדים מול מסך המחשב אנו מתבוננים בתלת מימד זאת אומרת מיקום ה-PIXEL/הדפוס נמצא בחלל ולאו דווקא כמו בספר בדו מימד. מכיוון שהיכולת שלנו לעמוד את המיקום המדויק של הכתוב היא כמעט בלתי אפשרית, אנחנו נמצאים בדינמיקה תמידית של התמקדות (על הכתוב, לפני ומאחור) אם מערכת ההתמקדות, ההתכנסות או תנועות העיניים שלנו לא טובות, אנו נחוש באי נוחות, כגון כאבי עיניים, כאבי ראש וכו..

הדרכים לפיתרון :
1. חברת PRIO פיתחה עדשה מיוחדת לאנשים הסובלים מעבודה ממושכת מול מסך המחשב (הכתובת : WWW.PRIO.COM) העדשה הזאת מורידה את הלחץ ממערכת הראיה ומאפשרת נוחות עבודה במהלך החשיפה למחשב.

2. תירגולי עיניים: במידה ויש “ליקוי” – בשיטת VISION THERAPY יש אפשרות להקל על העומס ולשפר את המערכת המוטורית של מערכת הראיה.

בברכה, דר. משה שוורץ, מומחה לאופטומטריה, מנהל אייקון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים