חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

התבגרות מוקדמת

התבגרות מוקדמת

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: בתי בת 6.5 ומזה שנה שצומחות לה שערות בבית השחי – בהתחלה עדינות ועכשיו כבר קשה להתעלם מהן. בנוסף, יש לה מעט פצעונים על המצח ומתחיל לה שיער ערווה אומנם עדין אבל נראה לעין. בבדיקה שגרתית אצל רופא הילדים הוא ביקש שניגש במיידית לאינדוקרינולוג אבל הצלחנו לקבוע תור רק לעוד חודשיים. הילדה נמצאת מעל האחוזון ה -95 גם בגובה ום במשקל . מה דעתך וכמה העניין דחוף. תודה מראש.

תשובה: שלום דינה
על פי תאורך , לביתך יש התפתחות מינית מוקדמת . עד להגעה לאנדוקרינולוג ניתן לבצע את הברור שמתחייב מבמצב ( בדיקות דם לברור הפרעה הורמונלית ואולטרסאונד שחלות ) ולהגיע ליעוץ מוכנים עם תשובות המעבדה . כך תחסכו זמן שכן גם האנדוקרינולוג ישלח את הילדה לבדיקות .
תבקשו מרופא הילדים את הבדיקות הנדרשות .

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים