חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

הצ`י אצל הגבר

הצ`י אצל הגבר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: בן זוגי מסביר את המנעותו מקיום יחסי מין בתדירות העולה על פעם -פעמיים בשבוע בגישה הסינית לפיה הצ`י הגברי מתרוקן עם הזרע. האם יש משהו שאני יכולה להשיב לו? תוך כמה זמן הצ`י אכן מתמלא? האם אתה מכיר מאמרים מדעיים בנושא שאוכל להראות לו,או יכול אתה להפנות אולי לאתר שעוסק בנושא?

תשובה: שלום הגר. הרפואה הסינית לא ממליצה על הגזמה ביחסי מין. אין מניעה מקיום יחסים, נהפוך הוא, המנעות יכולה ליצור בעיות. אלא מה, עודף יחסים מנצל את הצ`י ומותיר את האדם תשוש ובפוטנציה עם בעיות עתידיות. מה זה הרבה ומה זה מעט? שאלה אישית שלאף טחד אין מענה מלומד ומדוייק על כך. אני אישית הייתי מביט שנית על כל מערכת היחסים ביניכם ומתוך כך מנסה להבין יותר לעומק מדוע ולמה קיים הפער בדרישות והצרכים המיניים ביניכם.האם ישנן בעיות נוספות אחרות המשליכות על המערך הכללי שלכם? הכל שווה בדיקה והערכה אובייקטיבית.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים