חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

הפלות

הפלות

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 18ולפני שבועיים עברתי הפלה עם הכדורים זו ההפלה ה-1- שלי ואני מודעת לכל הסכנות הכרוחות בעניין אני מעשנת אבל במינון נמוך מאוד לפני ובזמן ההפלה ולאחריה לא עישנתי כלל עד לפני כמה חמים אבל לא עישון כבד לא עליתי על יותר מסיגריה אחת או -2- ליום ואף היו ימים שלא נגעתי כלל בסיגריה האם זה יסכן במידה ניכרת את הצלחת ההפלה?ועוד דבר שנאסרתי לעשותו ועשיתי כחלק ממנו והוא ..קיום יחסי מין אני ובן-זוגי התענגנו ואף הגעתי למצב גמירה ללא חדירה האם זה מסכן?

תשובה: שרון שלום,
לאחר ההפלה שהצליחה כפי שאת מציינת לא ישפיעו כל הדברים שציינת. לגבי קיום היחסים לפני הזמן שנאמר לך, נסלח לך הפעם אבלת תיזהרי להקפיד יותר על הוראות רפואיות. לגבי שאלתך האחרונה ביחס לגמירה, אין קשר וצורך לדאוג.
ד”ר סמי ירון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים