חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

העדר טחול

העדר טחול

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום, בתי בת השנתיים אובחנה לאחרונה כחסרת טחול/בעלת טחול שאינו מתפקד (אנחנו עדיין בברורים). ברצוני לדעת מה המשמעויות האפשרויות מנקודת המבט של הרפואה הסינית. מה תפקידו של הטחול עפ”י הרפואה הסינית? כיצד ניתן לפצות על העדר טחול או תפקוד לקוי שלו?
אציין גם שהילדה עצמה מפותחת מאוד ובריאה בדרך כלל.
תודה רבה.

תשובה: שלום איילת. נראה לי כי בתך יתכן ותסבול מחסר באנרגיה של הטחול. לא חייבת להיות בעיה חריפה דווקא כעת, המצב יכול לבוא לידי ביטוי מאוחר או בכלל לא. לגבי המשמעות של הטחול, הרי מדובר בנושא שלם ולכן אין זה המקום לפירוט. ממליץ לך לקרוא על הנושא בספרים המתטימים. אני נוהג להמליץ על הספר “בין שמים וארץ”. שם תוכלו להרחיב על הנושא ולהבין לעומק את המשמעות של האיברים והתפקיד שלהם. אל דאגה, ניתן לעזור ובכך גם למנוע נזקים עתידיים.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים