חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

החשיבות הרבה של השתיה אצל ילדים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

החשיבות הרבה של השתיה אצל ילדים

נושא חשוב מאד אליו אני רוצה להתייחס היום הוא שתיה.
ילדים צריכים לשתות מים והרבה…לפחות 8 כוסות מים ביום בכדי לנקות את הגוף. הבעיה העיקרית היא שהרבה ילדים מתרגלים לשתות הכל מלבד מים: שוקו, מיצי פירות, קולה, משקאות ממותקים כמו מיץ ענבים וכמובן משקאות דיאטטים, כל המשקאות הללו לא נותנים לגוף את מה שהוא צריך. רוב המשקאות הללו עשירים בסוכר ובצבעי מאכל. הסוכר גורם לעששת השיניים אשר מובילה לפה מלא סתימות והרבה כאב. וכן לעליית סוכר חדה אשר גורמת לילדים לחפש דברים מתוקים נוספים וכן לחוסר שקט ורעב. צבעי המאכל שמוסיפים למשקאות הללו אינם בריאים. ישנו גם קופאין שבכמויות גדולות מזיק.

הפתרון הטוב ביותר שאני יכולה להציע לכם הוא להפסיק לקנות את אותם משקאות, ברגע שהם לא יהיו נגישים ילדכם לא ישתו אותם. היות וילדכם יהיו צמאים לא תהיה להם ברירה אלא לשתות מים.

ראיתי את זה קורה עשרות פעמים ילדים שלא שתו מים כלל, אפילו שנאו את הטעם וסרבו לשתות מים נאלצו לשתות מים ולמדו לאהוב את הטעם ( עם הזמן ) ברגע שנגמרה אספקת המשקאות הקלים. בהתחלה כמובן היה המהפך כרוך בתלונות, אך עם הזמן התרגלו לשתיית מים.

בכדי להקל על המעבר לשתיית מים אני מציעה לכם קודם כל לתת דוגמא אישית בכך שתשתו גם אתם יותר מים. בסך הכל מים הם המשקה היחיד שבאמת מרווה כשצמאים. שתית משקאות אחרים לא תספק לילדכם את כמות הנוזלים שהם זקוקים לה בכדי לתפקד ולהיות פעילים.

המעבר לשתיית מים בלבד היא אחד השינויים החשובים ביותר אליו אתם יכולים להוביל את משפחתכם. אל תתייאשו אם בהתחלה שיתוף הפעולה מצד הילדים יהיה בעייתי. זה בסך הכל עניין של זמן עד שהם יתרגלו וזהו הרגל שהם יודו לכם עליו כשיתבגרו.

בברכה, הגר שפר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים