חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

החלפת דיסק L5 – S1

החלפת דיסק L5 – S1

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב! שמי מרים ואני בת 36. יש לי בעיה של שחיקת סחוס באזור L5 – S1 ולאחר 10 טיפולים כירופרקטיים הרופה המליץ שיהיה טוב לברר בקשר לניתוח של החלפת דיסק הקיים שגודלו נכון ליום הוא הוא בגודל של 25% מגודלו ההרגיל. הייתי רוצה לקבל פרטים לגבי הניתוח עצמו, החלמה, אחוזי הצלחה, סיכון לשיתוק. כל המידע שניתן לקבל.
תודה רבה

תשובה: שלום מרים
המידע רב מאד ולא ניתן לתת את כולו במסגרת זסו. בכל אופן יש מספר ניתוחים או טיפולים אפשירים במצב כמו שלך והשתלת דיסק מלאכותי כהוא רק אחד מהם. מדובר בניתוח בטוח עם תוצאות טובות המבוצע דרך הבטן (חתך כמו של ניתוח קיסרי) ויתרונות שהדיסק המוחלף שומר על תנועה ולכן לא מעמיס על הדיסק משעל כמו בקבוע – העמסה שעלולה לגרום להאצת השחיקה של הדיסק הסמוך. החסרון העקרי – שהניתוח יחסית חדש (כ – 10 שנים) ולא ברור אם תוצאותיו לטווח ארוך אכן עומדות בציפיות ()אם כי הסימנים הם שכן)
בכל מקרה אם תרצי אשמח לרואתך ליעות מלא במשרדי לצורך הערכה מלאה של מצבך כולל בדיקה גופניתצ ועיון בצילומים ודיון בכל אפשרויות הטיפול השונות – לא ניתוחיות, והניתוחיות השונות כולל היתרונות והחסרונות של כל שיטה
ד”ר רנד

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים