חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

הזעת יתר

הזעת יתר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 17 ואחותי בת 15. שתינו סובלות מהזעת יתר בעיקר בבית השחי כבר כמה שנים. הבעיה היא כנראה משפחתית, כי גם לאבא שלנו יש אותה. אנחנו סןבלות מאוד והבעיה משפיעה על אורך החיים שלנו בכל עונות השנה וגורמת לדכאון ומפחיתה את הבטחון העצמי שלנו. אני אודה לך מאוד אם תוכל לעזור לנו…

תשובה: שלום עינת. הזעת יתר היא בעיה טורדנית ולא נעימה, תרתי משמע. הבעיה קשה יותר לפתרון כאשר מדובר בתורשה. על פניו נראה כי האב העביר לבנותיו את התכונה של הזעת היתר בבתי השחי. אזור בית השחי הוא מקום בו מסלול הלב עובר וכך גם מסלול הכפורת. מסלול הריאות עובר בקרבת מקום. כיצד ולמה כל זה קורה לכם במשפחה, איני יודע. ברור לי כי יש מקום לברר את המסלולים הללו וכן גם את הכליות והטחול. בהגיענו לאבחנה נכונה, ניתן לשפר את מידת התגובה של הזעת היתר הזו. לא בהכרח שאפשר יהיה לשחרר אתכן לגמרי מהטרדה הזו הואיל והתופעה תורשתית ונמצאת בגנים. אך גם הפחתה בהתבטאות תכונה גנטית זו מבורכת.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים