חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

הוצאת אבני כיס המרה ללא ניתוח ?

אהבתם? שתפו עם חבריכם

הוצאת אבני כיס המרה ללא ניתוח ?

אבנים בכיס המרה הינה תופעה מוכרת ורווחת בציבור (בארה”ב 1 מכל 5 מעל גיל 65 סובל מתופעה זו – והיא נעשית שכיחה יותר עם הגיל.
למעלה מחצי מיליון ניתוחי כיס מרה מתבצעים בארה”ב בשנה…).

לא נעים לסבול מכאבי מרה. הכאבים העוויתיים והחדים (שבאים יותר אחרי ארוחה שומנית) הנם סימן היכר שמסביר מדוע אנשים רבים כל כך בוחרים את הפתרון המוצע ע”י המערכת הרפואית – כלומר ניתוח. זהו פתרון יעיל ומהיר ואין ספק שגם סופי (אין כיס מרה = אין אבני מרה) אז על מה מאמר זה? ולמה?

דבר ראשון, לניתוח יודעים איך נכנסים – לא יודעים איך (או אם) יוצאים.
ראיתי כבר מקרה בבית חולים תל השומר שבו אדם בריא וחסון נכנס לניתוח קוסמטי בבוהן הגדולה של הרגל ולא יצא…
דבר שני, אין כיס מרה = עיכול פחות טוב של שומנים (תפקיד כיס המרה לאגור מרה ולשחררה לפי צורך)
דבר שלישי – האבנים לא מתחילות בכיס המרה. הן מתחילות כבר בכבד ועובדה היא שגם מי שהוצא לו כיס המרה ועובר תהליך ניקוי לפי המלצתי מגלה אבנים קטנות רבות (ירוקות ומרתיות) בסוף התהליך.
חוסר סימפטומים במצב זה מסוכן בטווח ארוך היות והוא מאפשר הזנחה שקטה. הזנחה של אחד האיברים החשובים ביותר בגופינו – הכבד!

יש דרך אחרת, אתם שואלים?

ובכן, כן! לשמחתי יש לי התענוג לספר לכם שקיימת שיטה אחרת – לא ניתוחית, שהוכיחה את עצמה כבר על מטופלים רבים בארץ ובעולם. אני אישית עברתי תהליך שכזה – שרדתי ויש לי את התמונות להוכיח (בעיקר אחרי שנאמר לאחד מתלמידי כשבא עם אבניו למעבדה לבדיקת הרכבן כי “מי שיצליח להוציא אבני מרה ללא ניתוח יקבל פרס נובל” – אני עוד מחכה…)

כל אחד יכול לעבור תהליך שכזה אך יש מי שיזדקק לחיזוק מערכתי לפני. בכדי לדעת אם כדאי ניתן לפנות לכל רופא סיני ולבקש שיבדוק את מצב ה”טחול” לפי שיטת הדופק הסינית ולפי הלשון – טחול חלש פירושו של דבר נטייה לצניחת איברים (גם אם בסבירות נמוכה) והיות והטיפול מניע חזק כלפי מטה ידועים מקרים של צניחה רקטלית זמנית (אך לא נעימה) ולכן כדאי לחזק את מי שחלש טרם שיעבור את הטיפול.
יש מצב אחד שבו יש סימן שאלה – אבני מרה גדולות במיוחד. אין דרך לדעת בוודאות שאבן לא תיתקע במצב זה אולם יש תמיד מה לעשות ואם לא בטוחים – עדיף להיוועץ בבעל מקצוע המנוסה בשיטה זו וברופא המטפל (עדיף יחד).

ראיתי כבר גבר בן 80 שעבר טיפול זה בהצלחה ואישה אחרי 7 ילדים עם מצב דלקתי שחשה נפלא לאחר שסיימה להוציא את אבניה בדרך זו. אלה רק שתיים מהדוגמאות הרבות שבאמתחתי.

האם זה דורש הרבה זמן?

ובכן, לא. התהליך כולו לוקח ארבעה ימים (כדאי לקחת עוד יום אחרי למנוחה) כששלושת הימים הראשונים לא דורשים יציאה משמעותית מן השגרה. ביום הרביעי צריך לקחת יום חופש מהכל.
ביום החמישי חוגגים את החופש מן הסכין ואת התחושה הנפלאה של השליטה המחודשת בבריאותנו.

האם כדאי לעבור תהליך זה לבד?

אפשר בהחלט לעבור תהליך זה לבד. רצוי לראות רופא סיני קודם (כפי שהסברתי) וכדאי להיות במעקב טלפוני של נטורופת המנוסה בשיטה זו. למי שחושש ניתן בהחלט לעבור תהליך זה גם בפיקוח צמוד (ולהוסיף עוד עיסויים / רפלקסולוגיה מהנים ובריאים ועוד טיפולים אפשריים שיכולים להרגיע, להכין ולשפר את התוצאות.

ומה הפרוטוקול?
ובכן, על כך בשבוע הבא!
בברכת שבוע בריא, שקט ובטוח!
חן פרופסורסקי

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים