חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

האנטיביוטיקה הטבעית המושלמת. מי כסף קולואידליים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

“האנטיביוטיקה הטבעית המושלמת” הנשכחת
מי כסף קולואידליים כתרופה אנטיביוטית טבעית בעלת קשת פעולה רחבה
ונעדרת כל תופעות לוואי

כיום ברור יותר ויותר שהטיפול במחלות שונות בעזרת אנטיביוטיקה הגיע למבוי סתום. החיידקים מפתחים כל הזמן גזעים יותר ויותר עמידים בפני כל סוגי האנטיביוטיקה המצויים בשימוש רפואי, ולאחרונה נמצאו גזעי חיידקים העמידים גם בפני הואנקמיצין, קו ההגנה האחרון של התרופות האנטיביוטיות.

יש מחלות שחשבו שניתן יהיה להכחיד אותן כליל, למשל שחפת, אבל כיום התפתחו חיידקי שחפת עמידים לכל סוגי האנטיביוטיקה המקובלים ברפואה, וחולי שחפת, שנוגעו בגזעי חיידקים עמידים, הם למעשה חשוכי מרפא. זוהי גזרה אחת בה הרפואה המקובלת פשטה את הרגל. למעשה, בתי החולים כיום הם מקור דגירה לחיידקים שעמידים בפני אנטיביוטיקות ואשפוז בהם יכול להיות סכנת חיים. נשאלת השאלה, אם כן, מה לעשות? איך אפשר לחיות את תוחלת החיים הנוכחית בלי לקבל מחלות אינפקציה שאין לגביהן מרפא? יש פתרון לכך, והוא מורכב משלושה מרכיבים שונים.

המרכיב הראשון הוא אורח חיים נכון: המערכת החיסונית שלנו בנויה כך שתוכל להתמודד עם מרבית סוגי החיידקים והוירוסים, שאם לא כן, האדם היה נכחד מהעולם. כדי שמערכת זו תוכל לפעול במלוא עוצמתה, כדאי לסגל אורח חיים טבעי ככל האפשר: לאכול מזונות שתומכים בבריאות ולא כאלו המדרדרים אותה, לנשום אויר צח, לשתות מים טהורים, לעסוק בפעילות גופנית, ללמוד הרפיות ומדיטציות ולהשתדל להיות אדם מועיל לעצמו ולחברה.
מרכיב שני הוא לוחמה בחיידקים: על-ידי וירוסים בקטריופג`ים. לכל חיידק עלי אדמות, יש לפחות וירוס אחד שגורם לו למחלה ומחסל אותו. המרכז היותר גדול בו בודדו, טיפחו ושימרו אלפי סוגים של וירוסים קוטלי חיידקים הוא בגרוזיה. כיום מתפתח נושא זה גם בארה”ב ובשנים הבאות הוא יהווה ציר מרכזי בטיפול במחלות חיידקים.
המרכיב השלישי הוא שימוש במי-כסף קולוידאליים: ומאמר זה יתמקד בנושא של תועלתם ודרכי השימוש בהם.

מי כסף קולואידליים כקוטלי מיקרואורגניזמים
השימוש בכסף כאנטיביוטיקה הוא עתיק יומין. בעבר נהגו להניח מטבעות של כסף בתוך כד חלב כדי שהוא לא יחמיץ. כיום נבדק הנושא בצורה הרבה יותר מקיפה ופותח מכשור משוכלל שבערתו ניתן בכל בית להכין מי-כסף קולואידליים. קולואיד כסף הוא התוצר של תהליך אלקטרומגנטי שמושך חלקיקים מיקרוסקופיים מחתיכה של כסף אל תוך נוזל דוגמת מים.

החלקיקים המיקרוסקופיים האלו מסוגלים לחדור לגוף ולנוע בו בקלות רבה. קולואיד הכסף פועל כזרז המשתק את האנזים שמשמש בגופם של הבקטריות, הפטריות והוירוסים לחילוף חמצן. כולם “נחנקים”. האנטיביוטיקה הרגילה איננה יעילה נגד וירוסים וכפי שידוע כיום גם חיידקים הולכים ומתחסנים בפניה. אף אחד מן היצורים החד תאיים אינו מסוגל להתקיים בסביבה שבה מצוי הכסף, אפילו בכמויות מזעריות, ונמצא שקולואיד הכסף יעיל כנגד יותר מ- 650 מחוללי מחלות שונים.

בעזרת מי-כסף קולואידליים טיפלו בהצלחה באין ספור מחלות, ביניהן: פצעי בגרות, דבר, אינפקציות כתוצאה מכוויות, כולרה, דלקת לחמית העין, זיבה, הרפס, צרעת, מחלת ליים, מלריה, דלקת קרום המוח, זיהומים טפיליים, ויראליים ופטריתיים שונים, דלקת ריאות, גזזת, שנית, דלקות עיניים, אוזניים, פה וגרון, שלבקת חוגרת, זיהומי סטרפטוקוקים וסטפילוקוקים, עגבת, רעלת דם, וירוסים שונים לסוגיהם והליקובקטר פילורי. כיום, מחלות זיהומיות הן סיבת המוות השלישית בשכיחותה בארה”ב וסביר להניח שבישראל המצב לא שונה מכך. מי כסף קולואידליים יכולים לשנות כליל תמונה עגומה זו.

מי-כסף נמצאו עוזרים במידה רבה גם לטיפול במחלות שאינן מוגדרות כאינפקציות, ובהן לוקמיה, סרטני עור, סוגי סרטן אחרים, קדחת השחת, זאבת ויבלות שונות. גם ברפואה הוטרינרית נערך שימוש נרחב במי-כסף קולואידליים כנגד מחלות שונות של בעלי חיים, וחומר זה יעיל למעשה גם כנגד מרבית מחלות הצמחים הנגרמות מבקטריות, פטריות או וירוסים. את הצמחים ניתן לרסס בתמיסה זו, או להכניס אותה למי ההשקיה.

דר` רוברט בייקר מצא מיתאם בין רמות נמוכות של כסף בסרום לבין שכיחות וחומרה של מחלות- ככל שרמת הכסף היתה גבוהה יותר בתחומי הנורמה, כך אנשים היו יותר בריאים. הוא מצא שלא זו בלבד שמי הכסף קוטלים גורמים מחוללי מחלות אלא שהם גם עוררו צמיחה נמרצת של רקמות פגועות. החלמה מזורזת ניכרת אצל נפגעי כוויות ואפילו אצל חולים זקנים. הוא טיפל באנשים מבוגרים שסבלו מזיהומים בעצמות אחרי פציעה, וההחלמה של הפצעים ואיחוי העצמות היו מהירים ושלמים במידה מפתיעה.
תאי סרטן אף הם נפגעים ממי-כסף. למעשה, אין עמידות של גורמי מחלות יכולה להתפתח כנגד מי כסף קולואידליים. חומר זה מחסל חיידקים העמידים בפני כל סוג של אנטיביוטיקה.

מתן מי כסף יכול לשמש במקום מרבית הטיפולים התרופתיים הניתנים לחולים במחלות מידבקות. הטיפולים השגרתיים הנהוגים כיום בבתי-חולים אינם נקיים מתופעות לוואי. למעשה, לגבי חלק ניכר מן התרופות, “תופעות הלוואי” הן התופעות המרכזיות להן ואילו יכולת הריפוי זניחה ביותר. לפי נתוני מחקר שפורסם בשנת 1984 מטעם אוניברסיטת הרוורד בארה”ב, ולפי נתוני המועצה הלאומית האמריקאית לבטיחות, מתן תרופות שלא לצורך וטיפול רפואי רשלני הם סיבת המוות הרביעית בארה”ב.

יתרון מרכזי גדול של מי הכסף הקולואידליים הוא שאין בהם כל רעילות שהיא. מנהל המזון והתרופות בארה”ב אישר את השימוש בהם מאחר והם היו בשימוש לפני 1938 והמחלקה לבדיקת רעילות בארה”ב הגדירה את מי הכסף כ”נעדרי כל רעילות שהיא”. מדובר פה רק על קולואיד כסף טהור, לא על תרכובות שלו שאינן מועילות וחלקן רעילות.

תכשיר זה הושכח מן הלב. בראשית המאה השימוש בו החל להתפשט ונערכו בנושא יותר ויותר מחקרים, בתוצאות מעולות. אבל מאז שנכנסה לשימוש האנטיביוטיקה, חברות התרופות השקיעו בפיתוח תרופות חדשות מיליארדי דולרים, הם עשו כל מאמץ להסתיר מן הציבור את העובדה שיש לפניו אנטיביוטיקה פשוטה, רחבת היקף מאין כמותה, זולה ביותר וניתנת להכנה בבית. מי כסף קולואידליים עושים גם את מרבית החיסונים למיותרים. בכל מקרה שתינוק, ילד או מבוגר נדבק במחלות כמו חצבת, שעלת, אדמת ודומיהן, מי הכסף יכולים לרפא אותו עד מהרה. החיסונים, לעומת זאת, גרמו למקרים רבים של מוות של תינוקות, שיתוקים, אוטיזם ופגיעות אחרות בגוף ובמוח.

מכשור והוראות שימוש
ניתן לטפל עם מי כסף קולואידליים במחלות שונות וגם כטיפול מונע. יש רק מגבלה אחת: אם נוטלים אותם לפרקי זמן ממושכים, הם פוגעים במידת מה בחיידקי המעיים הטובים. לכן במקביל לשימוש בהם יש לקחת אצידופילוס, או לאכול יוגורטים פרוביוטים או לאכול יוגורטים צמחיים מועשרים באצידופילוס אותם מכינים משקדים, חמניות קלופות, שומשום או אגוזי יער (אילסר). כרוב כבוש בכבישה ביתית בשיטת אן-ויגמור אף הוא עוזר לחידוש הפלורה של המעיים.

מי כסף ניתנים להכנה ביתית או לשימוש באמצעות מכשור מיוחד, גם הוא מתאים לשימוש ביתי ולא רק במסגרת ביקור בקליניקה.

דוקטור מרדכי הוכברג Ph.D. מרצה אורח לתזונה באוניברסיטת בר-אילן, עורך מגזין תזונה פלוס, אף הוא תומך נלהב של טיפול במי כסף, מספק את המרשמים המדויקים להכנה ביתית של מי כסף, כמו גם מרשמים להכנת תרופות ביתיות נוספות.
טיפול במי כסף באמצעות מכשור, ניתן לקבל בקליניקה של ד”ר דיין.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים