חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

האוקראין – חומר אנטי סרטני טבעי בטיפול בסרטן

אהבתם? שתפו עם חבריכם

האוקראין – חומר אנטי סרטני טבעי בטיפול בסרטן

האוקראין הנו חומר אנטי סרטני טבעי למחצה העוזר לקשת רחבה מאוד של סוגי סרטן כמעט ללא תופעות לוואי. זכויות היצור וההפצה של האוקראין נרכשו על ידי חברה אוסטרית בשם “נוביקי פארמה”.

אוקראין הוא מורכב מאלקלואידים של הצמח Chelidonium majus המוכר ברפואה העממית בעיקר בטיפול בסרטני עור, אליו מוסיפים נגזרות של תרכובת זרחנית חומצה תיאופוספורית.
תאים סרטניים מתחלקים מהר וזקוקים לאנרגיה רבה. האוקראין מספק לתאים הסרטניים את האנרגיה הרבה לה הוא זקוק, אך גם מונע מהם ליצר את ה- RNA לשכפל את ה- DNA וליצר חלבונים.
תהליך הקטילה של התאים הסרטניים על ידי האוקראין דומה מאוד לתהליך האפופטוזיס התאבדות התאים מבוקרת.
תאים בריאים אגב, לא מתו גם עם ריכוז גבוה פי 100 יותר של אוקראין.

אוקראין משפיע על המערכת החיסונית הקשורה ללימפוציטים מסוג B. כמו כן מעלה את מספרם של המונוציטים, תאי T עוזרים והתאים הקוטלים ושומר על רמה נורמלית של התאים הלבנים למיניהם. יותר מכך האוקראין מגביר את הרעילות של המקרופאג`ים הלימפוציטים והתאים הקוטלים כנגד התאים הסרטניים.

גידול מקומי שטופל עם אוקראין אינו יוצר גרורות חדשות, שכן לאוקרין יש היכולת למנוע יצירת כלי דם חדשים. ההנחה ליכולת זו היא, כי האוקראין מגביר יצור של TNF, גורם הנמק לשאתות. גורם זה ידוע כהורס כלי דם שמזינים את הסרטן.

תוך דקות מעת מתן האוקרין בהזרקה הוא מצטבר בגוש הסרטני וממנו הוא מופרש דרך הכליות אך לאחר שבועיים שלושה. האוקרין חודר גם את מחסום דם מוח.

יעילותו של האוקרין הוכחה במסגרת 46 אוניברסיטאות, 150 מדענים ב- 16 מדינות.
על האוקרין נכתבו יותר מ- 100 מאמרים מדעיים.

על האוקראין בוצעו 15 ניסויים קליניים, כאשר ארבעה ניסוים היו עם קבוצת ביקורת. אחד המחקרים נעשה עם קבוצת ביקורת של 39 אנשים בריאים.

כל החולים שהשתתפו במחקרים וטופלו באוקראין היו בשלבים מתקדמים של מחלתם, לאחר שהרפואה המקובלת טיפלה בהם בכל הארטילריה הידועה, אך ללא שיפור במצבם אך עם זאת הייתה החמרה רבה במצבם.

סוגי הסרטן השכיחים ביותר בקרב החולים במחקרים אלה היו, סרטן מעי עם גרורות, סרטן ריאות, סרטן שד עם גרורות, סרטני צוואר הרחם ושחלות במצב מתקדם.

מתוך ניתוח המחקרים הקליניים שנעשו התברר כי הוא נמצא יעיל בממוצע אצל 40 אחוזים מחולי הסרטן שהיו במצב מתקדם.

האוקרין ניתן בזריקות, עלות 60 אמפולות 40 דולר. האמפולות נמכרות במינונים של
5 מ”ל עד 20 מ”ל.

הנחיות הטיפול למבוגרים הם, 5 עד 20 מ”ל כל יום שני, במחזורים של 60 יום. לאחר מכן הפסקה של 10 עד 14 יום. אין להזריק במהירות גבוהה יותר מ- 5 מיליליטר לדקה.
מתן האוקרין במשך 3 שנים לא גרם לתופעות לוואי..

יש לאשר מתן האמפולות לחולה הסרטן אצל משרד הבריאות בישראל. אישורים להזרקת האוקרין שאינו נמצא בסל התרופות, ניתנו בעבר על ידי משרד הבריאות.

בימים אלה יצא לאור ספרו של דוקטור מרדכי הוכברג שמאמריו מתפרסמים באתר זה, “מניעת סרטן וריפויו בדרכים טבעיות”.
ברצוני לברכו על הוצאת ספרו, שלדעתי הוא הספר הטוב ביותר שנכתב בישראל בנושא הטיפול בסרטן. כל המאמרים בספר מתבססים על ספרות מחקרית אקדמית.
ממליץ בכל פה לכל המתלבטים עדיין והמתעניינים ביכולות הריפוי של הרפואה הטבעית.

בברכה
דר` דוד שדה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים