חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ד ” ר א ו ד י ב ר שלום רב, שאלה בנוגע למערכת החיסון

ד ” ר א ו ד י ב ר שלום רב, שאלה בנוגע למערכת החיסון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אחרי 24 שנים של בריאות מזהירה, כמעט ללא מחלות מלבד מחלות ילדות (שאפילו אותן לא ליווה חום גבוה..), הגיע השנה הנוכחית אשר בה מצאתי את עצמי במצב רפואי כללי ירוד, ללא סיבה נראית לעין, שפעות והצטננויות, דלקת עיניים אחת ממושכת, בעיה קלה של פעילות יתר של הריריות באף, תחושה כללית של נשימה לא צלולה… איפה להתחיל לחפש את הבעיה? נראה שיש בכך יותר מאשר צירוף מקרים סתמי. מה יכול לגרום להחלשה כל כף פתאומית של המערכת החיסונית? ומאיםה להתחיל כדי להשיב לי את חוסני?

תשובה: יעל שלום
האם את סטודנטית? האם את עובדת במישרה מלחיצה ומרובת שעות האם עברת לאחרונה אירוע דחק קיצוני, כגון פרידה מבן זוג, מעבר לדירה משלך?
בקיצור, אם עוברת “תקופה קשה” בחיים, הרי שגם מערכת החיסון שלך מושפעת מהדבר. הקשר שבין תינגודת חיסונית לבין מצב רגשי ומחסור בשעות שינה הוא חד משמעי.
אמליץ על ראירגון קל בחייך..
בברכה
ד`ר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים