חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

דלף ורידי- המשך

דלף ורידי- המשך

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: בעקבות בעיית דלף ורידי באיבר המין הצעת לי לשלול סוכרת ו”פגיעה עצבית בגובה המתאים”.
לדברי רופאת המשפחה שלי, רמת הגלוקוזה שלי בדם נעה בין 80-88 mg\dl ואין לי היסטוריה משפחתית של סוכרת. לגבי פגיעה עצבית לא הבנתי כיצד לבדוק זאת. אשמח אם תוכל להאיר את עיניי בנושא

תשובה: שלום שבינועם. אני אמור לענות בתחום הרפואה הסינית, אך אשמח להבהיר לך את הנושא. סכרת יכולה בין שאר הסיבוכים לגרום גם לפגיעה עצבית. התופעה נקראת בשפה של הרופאים – נוירופטיה. הנוירופטיה הזו יכולה לפגוע במקומות שונים אך השכיח הוא בידיים וברגליים ובצורת כפפות וגרביים. הדרך לברר נזק שכזה זה בעזרת בדיקת EMG. בחולי סכרת תיתכן בעיה נוספת של פגיעה בכלי דם קטנים ובינונים. הפגיעה הזו יכולה להשפיע גם על כושר הזיקפה בגבר. גם את זה בודקים. אתה יכול לפנות לאורולוג מומחה והוא ודאי ישמח לעזור לך לברר את מכלול האפשרויות ואת דרכי הטיפול. בהצלחה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים