חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

דיקור והשפעה

דיקור והשפעה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בת 29 לפני שנה עברתי טיפול בדיקור לחיזוק הטחול – (כל חיי קיבלתי את המחזור החודשי כל 24 יום בערך חוץ מתקופת הגלולות שסידרה את העניין הזה ונמשכה 6 שנים עד לפני 3 שנים)מיד לאחר הדיקורים התחלתי לקבל את המחזור כל 28 29 יום כמו שעון אך הוא נמשך 13 יום עם איבוד דם מסיבי וסימפטומים חריפים כפי שהיה לי כשלקחתי את הגלולות – מיגרנה, כאבים עזים בחזה – וציסטות בעקבותם, כיווצי רחם, אנמיה ונשירת שיער כתוצאה מכך.
כך היה 3 חודשים והתחלתי ללמוד נטורופתיה – כיום אני לוקחת מולטי ויטמין וויטמין אי בנוסף והם הסדירו לי את המחזור ל 8 ימים העלימו את המיגרנות וכאבי חזה אך הנשירה עדיין קיימת למרות לקיחת ברזל שהיה חסר וציסטות בחזה שעדיין כואבות לפעמים באמצע החודש –
שאלתי היא – האם יתכן כי בגלל שלא פתרתי את הבעיה מהשורש – במיינד שלי – וקיבלתי טיפול בדיקור, האם גופי מסרב לקבל את השינוי הזה? זה כאילו אני על גלולות עכשיו , מבחינת הסמפטומים, אבל הויטמינים מונעים את התופעות הכואבות ,למזלי.
אני יודעת שכיום הטחול עדיין מוחלש ובכל הזאת המחזור דופק כמו שעון כל 28 יום גם שנה לאחר הדיקור – איך זה יתכן?
אודה לך אם תענה לי במהרה

תשובה: שלום לי. לרוב מחזור לא סדיר אינו נובע מגורם אחד בלבד. אני מעריך כי עוד מספר מערכות לא היו מוסדרות וכעת זה בא לידי ביטוי. למשל, נראה לי כי הכבד שלך כלל לא מאוזן וכנראה החלק שדל היין. כך הדבר גם ביחס לכליות שאף הן אינן מאוזנות ושוב כנראה יותר אנרגית יין. במידה ויצליחו להשיב את האיזון המלא, אין סיבה בגינה תמשיכי לסבול. סך ימי הדימום ארוך מדי וגם אובדן הדם גדול מעבר לרצוי. את מאבדת שיער מפני שהכליות חלשות. יש לך ציסטות ואולי מה שאנו קוראים לו מאסטופטיה שמתגברים במחזור. המיגרנות הן לרוב בעייה של הכבד אם כי גם הכליות יכולות לגרום לכאבים בעלי אופי שונה. אז, המשך איזון ואת תשובי “להנות” ממחזור נורמלי בתדירות, במספר הימים ובכמות הדימום.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים