חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

דימום אחרי הפסקת גלולות

דימום אחרי הפסקת גלולות

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: לקחתי גלולות דיאנה במשך שנתיים ולפני שבועיים הפסקתי, לצורך בדיקות שגרתיות (אחרי 3 חודשים אני אמורה לחזור לקחת את הגלולות). הכל טוב ויפה, אבל היום פתאום התחלתי לדמם (דימום קל בינתיים) רק שבועיים אחרי המחזור הקודם. האם יכול להיות שזה כבר המחזור הבא? האם אני בהריון? האם ללכת להבדק? הצילו!

תשובה: הפסקת גלולות כלשהן, לרבות דיאנה, באופן פתאומי יכולה בהחלט לגרום לדימום. יש להניח שאת לא בהריון, אם כי במצב עניינים כמו שקורה אצלך כרגע, יש בהחלט טעם לבדיקת הריון. יש בהחלט לפנות לגינקולוג, אם כי איני רואה כל סיבה לפאניקה או לדאגה!

אהבתם? שתפו עם חבריכם
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים