חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

דיכאון חרדה ומה שבינהם

דיכאון חרדה ומה שבינהם

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: לדוקטור שלום! אני בן 23 סובל המון שנים מחרדות שונות ודיכאון חמור,אני מנסה לחשוב על הסיבה שהביאה אותי למצב הזה אבל אני לא מוצא כל סיבה הגיונית קו המחשבה שלי הוא קו בריא מאוד ואני מבין את הבעיה שלי ואני יודע שזאת בעיה פיזית כלשהי שנגרמה מסיבה מסויימת שאני לא יודע מה היא,אני מגיל קטן מאוד בעצם מאז שאני זוכר את עצמי לא אוכל פירות וירקות זה המרכיב הבולט שאני יודע שאני נמנע ממנו ,בלי שום קשר אני רואה שאומרים לך כל מני אנשי תזונה למינהם כל יום צריך לצרוך ככה מהויטמין הזה וככה מהויטמין הזה ואני לא מאמין שכל אדם צורך את כל הויטמינים האלה כל יום במיינונים הדרושים,אמרתי לעצמי אולי אני יראה מה אני לא צורך ואז אנ יידע מה להשלים אבל זה יותר מסובך מכך.
הודה לך אם תוכל להגיד לי מהאינפורמצייה שנתתי לך מהי הסיבה(במיוחד עם היא קשורה לתזונה)לבעיות החרדות והדיכאון שאני סובל מהם שנים?מה יכולה ליהיות הסיבה?כי אם הסיבה היא לא מהמזון אז היא יכולה ליהיות רק גנטית.אני כבר לא יודע ,מודה מראש על חוות דעתך…והודה לך אם תחזור אליי לאיי מייל שצירפתי..

תשובה: אבי שלום
מסיפורך יש לי הרושם כי הדיכאון אודותיו אתה מספר אינו נגרם דווקא ממחסור באכילת פירות או ירקות אלא יתכן ונובע מדפוסי מחשבה אשר הוענקו לך במהלך ילדותך בבית הוריך. או לחילופין אולי אכן משקפים את מבנה האישיות האופייני שלך. כך או אחרת דפוסי מחשבה כמו גם קווים דכאוניים באישיות ניתנים לשינוי מרחיק לכת! אשמח לראותך במרפאתי לפגישת אבחון.
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים