חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

גיל המעבר אצל גבר

גיל המעבר אצל גבר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני בן 61 גובהי 170 ומשקלי 72. לפני שנתיים הפסקתי את החיפוש הרוחני שנמשך הרבה שנים.( היתה גם ידיעה של מי אני..)בכל אופן מאז אני כמעט ולא עושה כלום. יש לי כאבי גב תחתון שלא עוברים למרות הטיפולים . מזה 3חודשים לא שכבתי עם חברתי כי אין לי חשק מיני אני מרגיש עייף והזכרון שלי לא כמו שהיה . יש ירידה בשמיעה.בבדיקה שעשיתי נצפה עורק התרדמה המשותף מפותל בחלקו הפרוקסימלי ןכ”כ קיים חשש להיצרות כ25-49% בעורק התרדמה המשותף בחלקו הפרוקסיאמלי.יש גם אוסטיאופורזיס קל. אני לוקח מולטי 50+ של אלטמן .סידן +ויטמין די. ויטמין סי 1000 לא חומצי .קיו 10.צנזיום +ויטמין בי 6 .ויטמין אי . מגה גלופלוקס. ואני חושב שאולי שאקח בי קומפלס ורדיולהsfp של סולגר. אני עסוק עם השאלות של למה אני לא יכול ..לקום ולחיות את חיי במלואם. האם זה דיכאון? למרות שהשינה והתאבון תקינים)אודה לך מראש על תשובתך.

תשובה: חיים שלום
נראה לי כי יתכן ואתה בהחלט בדיכאון. אמליץ להגיע למרפאתי לבירור נוסף. לבינתיים לא אמליץ על טיפול עצמי והתפזרות על תוספים מכל הבא ליד..
בברכה
דר אודי בר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים