חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בריאות בגת – ! GAT IT

אהבתם? שתפו עם חבריכם

גת- לא רק לתימנים


 


יצא לכם לכזן קצת בתכזינה לאחרונה? אם המשפט הזה לא אומר לכם כלום, כנראה שאתם לא נמנים על לועסי הגת, ועדיף שכך. לכזן היא פעולת לעיסת הגת, תכזינה היא ההתכנסות החברתית לשם הלעיסה, טקס שלם שעשוי להימשך שעות ארוכות.


 


בריאות בגת –  GAT IT !


 

הגת נותן תחושה של ערנות, ביטחון, ריכוז, זרימה חופשית יותר של פעילות המוח ועידוד הדיבור. כל התחושות האלה מתאפשרות הודות לשני החומרים הפעילים שבצמח, קאתין וקאתינון שילוב שני החומרים יוצר תחושה מאוזנת, גם מעוררת וגם מרגיעה, או במילים אחרות- אופוריה ומצב רוח טוב. 


 

הגת מתאים לטיפול במחלות רבות בשל הסגולות המגוונות שלו. בהסתמך על ניסיונם המצטבר של מאות אלפי משתמשים במשך דורות, נמצא כי הגת מחזק את הגוף ואת המערכת החיסונית ולכן מתאים לטיפול במחלות פשוטות כמו שפעת ובו זמנית גם לטיפול במחלות כרונית. לדוגמא, אצל חולי סוכרת נמצא כי הגת מוריד את רמת הסוכר בדם, הוא מתאים לטיפול בבעיות לחץ דם  נמוך . במחקר שנערך ב, King’s College –לונדון בשנת 2005 נמצא כי צמח הגת משפר משמעותית את איכות הזרע ולכן מתאים לטיפול בבעיות פוריות. גם נשים נוהגות לצרוך עלי גת בשל היותו אפרודיזיאק מוכר ויעיל .  אבל ההשפעה המיידית והמורגשת מכולן, היא דיכוי התיאבון לכן הוא מומלץ כעזר מושלם וטבעי לדיאטה.

 

את כל הדברים הטובים האלה, ארזו בשבילכם בחליטת תה. חליטת עלי הגת, המיוצרת על ידי חברת ‘הולילנד צמחי מרפא’ היא רק אחת בסדרת פורמולות החליטות הטבעיות ‘ילקוט הרועים’ באישור משרד הבריאות. להכנת החליטות משתמשים בגת איכותי אשר גדל בארץ, במטעים המאושרים ע”י חברת ‘אגריאור’. הגידול האורגני ותהליך הייבוש הייחודי, הופכים אותו לגת מזן משובח במיוחד.  תיון אחד מכיל 3 גרם עלי גת כתושים, וניתן להכין ממנו 2 כוסות. 30 חליטות נמכרות במחיר 38 ש”ח  מומלץ לצרכן.

 

השימוש בחליטות מאפשר מיצוי ושימור מרבי של כל האיכויות של הצמח. בשימוש בחליטות, ההשפעה של הצמח היא מהירה, נוחה ובריאה יותר. בניגוד ללעיסה, לשימוש בחליטה אין תופעות לוואי והוא מאפשר ספיגה מרבית של כל החומרים הפעילים. בנוסף, השימוש בחליטות זול באופן משמעותי מאגד עלי גת טריים.
אז למה ללעוס, אם אפשר פשוט לשתות ולחייך?

 

ניתן להשיג בחנויות הטבע .  יעוץ ומידע-  02-9999072. 

 


 

 

 
אהבתם? שתפו עם חבריכם

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים