חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בקורת בונה

בקורת בונה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום פרופ` שטרנפלד, אני מאד מתענינת ברפואה הסינית וקוראת על זה המון וגם משתתפת בפורומים שונים בנושא, אולם בתור גולשת קבועה הרשה לי להעביר עליך בקורת בונה, קראתי את כל השאלות והתשובות שלך ולצערי בדרך כלל התשובות שלך “סתומות” כלומר לא כל כך ברורות אלא בנוסח יש תשובה או אין תשובה.
אני יכולה להעיד שהגולשים השואלים שאלות באינטרנט, מחפשים לקבל תשובות יותר ספציפיות כגון לנזלת עוזר דיקור באזניים או לכאבי בטן יש צמח סיני בשם הזה והזה או לחיסון הגוף ומניעת סרטן צריך לקחת את זה ולעשות את ההוא.
קח בחשבון שבהרבה מקרים אנשים פונים למדורים כשלך לאחר שכשלו בשיטות אחרות או מכיון שרוצים לנסות את הרפואה הסינית שאני אישית חסידה מאד גדולה שלה.
אקווה שתיקח זאת לתשומת לבך וברוח טובה למען כולנו הגולשים.
בברכה, בהצלחה ותודה, מאיה

תשובה: לום מאיה. תודה על היערותיך. תמיד טוב לשמוע, לשקול ורק אחר כך לקבל החלטה. מי שמכיר את הרפואה הסינית המסורתיתלא יכול כלל לעלות בדעתו לתת תשובה חדה ונחרצת לגבי בעיה כזו או אחרת. הרפואה הסינית הרבה יותר רחבה ועמוקה ואנו מנסים לטפל מן השורש. כאב בטן יכול להיות מסיבה של מוקד בשיניים והוא יכול להיות גם מסיבות רבות נוספות. הכיצד אעיז להמליץ באופן קטיגורי על צמח כזה או אחר רק על סמך כתב השאלה? הרפואה הסינית היא סינטזה של נתונים ורק כך מגיעים לאבחנה והחלטה טיפולית. זה שונה במעות מן הרפואה המערבית ומן החשיבה לה גם את הורגלת. צריך להיות יותר סיני כדי להבין ולקבל באמת את הרפואה הסינית המסורתית. ושןב תודה על ההזדמנות להסביר את הרפואה הסינית המסורתית.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים