חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בעיות שמיעה

בעיות שמיעה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: אני סובלת מירידה בשמיעה עקב חזרת בגיל 3 (אני בת 28).הפגיעה עצבית. העניין הוא שמידי פעם “out of the blue” מתרחשת ירידה נוספת בשמיעה. בשנים האחרונות התחלתי לפתח נזלת כרונית (יש לי מחיצה עקומה באף)וגם זה משפיע על השמיעה. לאף אחד מבני המשפחה משני הצדדים, ובהיסטוריה הרחוקה אין בעיות שמיעה או אוזניים.ב ct שעשיתי לאחרונה מצאו שהכל תקין. האם רפואה אלטרנטיבית יכולה לעזור במצבי לאוזניים (בעיקר)ולאף? ואם כן אז באיזו צורת טיפול. השמיעה הולכת ויורדת ואני שמה לב שהרופאים הקונבינציונאליים דיי אובדי עצות.ולי נגרמת פגיעה איומה באיכות החיים.

תשובה: שלום שירי. צר לי על סבלך. שאלתך מורכבת משני חלקים. ניתן לעזור בפגיעה בשמיעה גם ממקור עצבי ובעזרת דיקור. לגבי השמיעה המדרדרת במהירות לבד מן הפגיעה הבסיסית, מן הסתם קיימת פגיעה אנרגתית בכליות האחראיות בין היתר על השמיעה. הטיפול יהיה לחזק את הכליות בעזרת דיקור ואולי גם צמחי מרפא. לגבי הנזלת, למדתי מנסיוני שראשית חכמה לאתר את המזונות אותם גופך לא סובל. לשנות בעקבות כך את התזונה. אח”כ לטפל בדיקור וצמחי מרפא בכדי לקצר את משך ההחלמה. מאחל לך אף פתוח, חוש ריח מפותח ואיכות חיים עם הנאה מכל הצלילים.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים