חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בעיות קשב ורכוז

בעיות קשב ורכוז

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ביתי בת 3 ו10 חודשים נמצאת בתהליך איבחון לבעית קשב וריכוז ורגע סימנו איבחון פסיכולוגי והופננו לאיבחון ריפוי בעיסוק באיבחון הפסיכ` נאמר כי ישנה בעית קשב וריכוז ואימפולסיביות רבה היא אינה ממושמעת ואינה מקשיבה למבוגרים היא עם “קוצים בישבן” רוב הזמן מה עושים בגיל כזה לא מטפלים?

תשובה: שלום אור!
נראה לי נכון בגיל של 3 – 4 שנים, לא לאבחן קשב אלא לאבחן תפיסה. אם בתך מראה סימנים שהיא קולטת את מה שקורה ושהיא לומדת מן הסביבה, זה סימן שהיא כן נמצאת בקשב. היא לא בצורת הקשב שהפסיכולוג או מישהו מבוגר אחר היה מצפה. “קוצים בישבן” זה אי נוחות למבוגרים, זה לא בהכרח בעיה רצינית. צריך לכוון אותה לפעילויות פיזיות עם תנועה. בקיצור הייתי אומר שמוקדם מדי מכדי לטפל. צריך לחכות ולראות איך היא תשתלב במסגרת הלימודים בבית הספר.
אם היא תהווה הפרעה למסגרת אז צריך שוב להפעיל שיקול דעת.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים