חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בעיות קיבה

בעיות קיבה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום, ביתי בת חצי שנה יונקת ואחרונה החלה לקבל מעט ירקות ( בערך חמש כפיות ביום). מרגע לידתה היא סובלת מבעיות במערכת העיכול בהתחלה גזים לאחר מכן בגיל ארבעה חודשים הוספנו ברזל והיא שילשלה וסבלה מכאבים כך שהפסקנו ועכשיו היא סובלת מעצירות, יש לה יציאה פעם בארבעה ימים שמלווה בלילה ללא שינה. כיצד כדאי לטפל והאם יתכן שיש מקור נפשי. ( היא עדיין יונקת ואני איתה בבית).
תודה מיה

תשובה: שלום מיה. אשה מניקה מעבירה דרך החלב חומרים רבים אשר בחלקם יכולים להזיק לתינוקות. לראיה זכרי מה נאמר לאשה מניקה ביחס לתרופות למיניהן. מכאן אני רוצה להגיע לכך שיש מזונות להן האם רגישה והיא מעבירה דרך החלב את תוצרי הפירוק. מנסיוני עם אמאות מניקות ובעיות במערכת העיכול של ילדיהן, צריך לעשות מבחני רגישות למזונות והאמאות צריכות להקפיד על השינוי התזונתי. זה מאד חשוב לטווח הקצר ויותר לטווח הרחוק. אי לזאת כדאי להבדק ולא בדרך הרגילה המוגבלת אלא בעזרת מכשיר הביו-תהודה ואף לטפל בעזרתו. התוצאות ממש טובות והסבל הולך וקטן ועמו הסיבוכים הישירים ואלו של הטיפולים התרופתיים שמן הסתם ינתנו בקרוב. חבל על הזמן והסבל.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים