חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בעיות עיכול………………………………… )help(

בעיות עיכול………………………………… )help(

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום
אני בת 45 סובלת מבעיות עיכול שנים רבות.לא משהו רציני.מסתדרת ללא תרופות.תמיד צרחתי הרבה מוצרי חלב וחלב כשתיה בכלל ולא היתה שום בעיה עם זה.לאחרונה ,כחודשיים אני סובלת מבעית גזים קשה מאוד,חשבתי שזה אולי מחלב הורדתי כמעט לחלוטין את הכל וכלום לא השתנה.אני ממש משתגעת.כל דבר שאני אוכלת הבטן מתנפחת וזה נמשך כך שעות של נפיחות .מתרד בלתי נסבל.אני מחפסת טיפול לא תרופתי .מאוד מודה לך מראש
RUTA

תשובה: החשד שלי שמדובר ברגישות למוצרי חלב ואולי גם לעוד מרכיבי מזון נוספים הפחתה בנטילת חלב ומוצריו אינה משנה את פני המצב אלא רק הפסקה מלאה ולאורך חודשים ארוכים ביותר. את יכולה לעבור בדיקת ביו-תהודה או ביו-טנסור אשר אמינותם גבוהה ביותר בידיים אמונות.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים