חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בלוטת התריס

בלוטת התריס

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום רב. ערכתי בדיקות דם והערך שיצא לי של בלוטת התריס יצא לי 1.08 כאשר הנורמה נעה בין 0.35 לבין 5.5. אני חשה דפיקות לב חזקות, לעיתים עצבנות ונטילת שתן מוגברת וכן יש לי גם בעיות שינה. שאלתי היא האם הערך שיצא בבדיקה מעיד על פעילות יתר של בלוטת התריס והאם לכן הוא גורם לי לכל התופעות שציינתי? אם כן מה הדרכים לטפל ביתר פעילות?

תשובה: שלום רונית. הערכים שאת מוסרת מתאימים לבדיקת רמת ה – TSH. הערך שנמצא אינו מתאים ליתר פעילות הבלוטה. נראה לי כי הגורם לכל התופעות עליהן את מתלוננת קשורים באי שקט וחוסר רגיעה. אי לזאת מציע לך לפנות למטפל מוסמך אשר בודאי ישמח לתת לך טיפול מאזן אשר יכול לשחררך מן התסמינים אותם את מציינת. הטיפול יכול להיות בעזרת צמנחי מרפא עם או ללא דיקור וכן כדאי גם לשלב עבודת מודעות אשר תוכל לתרום לשיפור מצבך הרבה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים