חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

ביוץ ומחזור לא סדיר

ביוץ ומחזור לא סדיר

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: ד”ר גיל שלום!

לפני 7 חודשים הפסקתי עם גלולות ומאז המחזור שלי לא סדיר בכלל: מחזור אחרון היה של 36 יום, לפניו מחזור של 40 יום, ולפניו 2 מחזורים של 45 יום. (היום אני ביום ה-37 למחזור, ובבדיקה ביתית שעשיתי התוצאה היתה שלילית).
בגלל אי סדירות המחזורים, קשה לי לאתר את יום הביוץ (ניסיתי את חום השחר אך ללא הצלחה). ביקשתי מהרופאה שלי בדיקת דם לפרופיל הורמונלי+ אולטראסאונד. תוצאות בדיקת הדם יצאו תקינות, ולפי הרופאה אני מבייצת.
באולטראסאונד שעשיתי ביום ה-17 נמצא שהכל תקין, לא נצפו זקיקים ולא היה נוזל בדוגלאס.(כלומר לא היה ביוץ ביום ה-17).
שאלתי היא כזו: לאור כל האמור לעיל, איך אני יכולה לאתר את יום הביוץ? האם אני צריכה להתעקש ולדרוש אולטראסאונד למעקב זקיקים? האם אני צריכה איקקלומין או ארגסט?
אודה לך עך תשובתך, כי אני על סף יאוש..
קארין

תשובה: שלום קארין,
אין מקום ליאוש. הבעיה נראית פשוטה לפיתרון. יש צורך כמובן בבדיקות מקיפות ולראות את תוצאותיהן. צריך כמובן לאתר את הביוץ (אפשרי להעזר באולטראסאונד) או לגרום לו בזמן הרצוי (בעזרת תרופות). בהצלחה.

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים