חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בטא ודימומים

בטא ודימומים

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: שלום ,מתנצלת מראש על אורך השאלה עימכם הסליחה, מחזור אחרון 07/05 לפני כשבועיים לא הרגשתי טוב חזה כואב ,סחרחורות, הקאות, חולשה ועייפות, ניגשתי למרפאה הפנו אותי לרפואת נשים ,במקביל לכך החלטתי לבצע בדיקת הריון ביתית שיצא שני קווים אחד חזק ואחד חלש על מנת לאמת את זה ביצעתי עוד בדיקה ויצא אותה תוצאה .ניגשתי לעשות בדיקת דם שבועיים לפני קבלת המחזור יצא בטא 7 ,מה זה אומר ? אצל הרופא נשים הוא איבחן דלקת בנרתיק ופצע בצוואר הרחם, מעוניין לבצע בדיקת פאפ, חשוב לציין כי במהלך השבועיים היו הרבה דימומים חולפים שהרופא שיער שזה כתוצאה מהפצע בצוואר, אתמול התחילו דימומים רצופים אך לא חזקים כמו שמחזור צריך להיות .במיוחד אך שהוא אצלי, אפשר להגדיר שהם נראים רק בניגוב לא נוזלים החוצה כמו מחזור ואין גושים סליחה על התיאור המרהיב …והיום הוא כבר בתהליך סיום.

מה לפי דעתך ? מה זה אומר הבטא? מה זה אומר בדיקות ההריון? ואם צוואר הרחם יכול להפריש דימומים כאלה הוא שזה המחזור שלי רק רגוע הרבה יותר ?

תשובה: NULL

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

בעצם פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

INULIN

בריאים לחיים המפתח
,ימים ולאריכות יותר
,לכולם ממליץ FDA
ויצמן במכון חוקרים
...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

לפרטים נוספים