חיפוש באתר
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

בולמיה

בולמיה

אהבתם? שתפו עם חבריכם

שאלה: בעבר הייתי בולמית במשך כ- 5 שנים – בהפסקות (הייתי אוכלת ומקיאה)ואני “נקייה” כבר כ- 4.5 שנים. עקב כך המחזור שלי אינו סדיר. אני נשואה ובמשך השנים האחרונות לקחתי גלולות. לפני כ- 5 חודשים הפסקתי עם הגלולות ולאחר חודשיים מההפסקה קיבלתי מחזור טבעי, אולם לאחריו עדיין לא קיבלתי מחזור (3 חודשים מהמחזור האחרון) והתחלתי לנסות להיכנס להריון לפני כחודש ואני לא יודעת מה לעשות כי איני יודעת מתי הביוץ? מה עליי לעשות?

תשובה: מאיה שלום,
מקרים שך שיבוש מחזורי הוסת במצבים של הפרעות אכילה, הם די שכיחים. המקרה שלך, לא מדאיג. דרושה יד מכוונת שתבדוק את מצבך ההורמונלי, ובמיוחד את הורמוני הפריון,ולאזן אותם במקרה הצורך. אז יהיה מאוד קל לכוון אותך לכיוון הריון אם כמובן כל נתוניו של בן זוגך תקינים.
בברכה,
ד”ר ירון

אהבתם? שתפו עם חבריכם

ראיתם משהו בכתבה שמעניין אתכם, רוצים מידע נוסף? רשמו את המייל שלכם כאן למטה או שלחו אלינו פנייה - לחצו כאן לפנייה

  בעצם שימושך בכלי כלשהו באתר טבעלייף כולל מחשבון הקלוריות וכולל פנייתך והרשמתך אלינו אתה מאשר בזאת כי אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו ואתה מסכים לקבל מאיתנו דברי דואר כולל שיווק ופרסום. תמיד תוכל להסיר את עצמך מרשימת הדיוור או ע"י פנייה אלינו או ע"י על לחיצה על הקישור הסרה מרשימת הדיוור אשר נמצא בתחתית כל מייל שיישלח אליך. למדיניות פרטיות לחץ כאן. אם אינך מסכים אנא אל תירשם אלינו, תודה.

  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  INULIN

  בריאים לחיים המפתח
  ,ימים ולאריכות יותר
  ,לכולם ממליץ FDA
  ויצמן במכון חוקרים
  ...ממליצים העולם וברחבי בטכניון

  לפרטים נוספים